Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Nawiązując do poprzedniego wpisu, mam pytanie co sądzicie o takim układzie mieszkania.

Lokalizacja w komentarzu. Zadupie zakorkowane, ale chociaż początek Niepołomickiej, a nie koniec plus szansę jakieś na nową świętokrzyską.

Dodam że coś takiego bez miejsca parkingowego to koszt około 300k zł.

#gdansk #mieszkanie #nieruchomosci #trojmiasto
Wirtuoz - Nawiązując do poprzedniego wpisu, mam pytanie co sądzicie o takim układzie ...

źródło: comment_1595398068wOCt3fL2wGvAOWCtKwpnIv.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Polinik: nie wycierasz się po kąpieli? Myślę, że większość małych mieszkań ma łazienkę przy wejściu, bo ciężko to inaczej rozplanować. Osobiście uważam, że fajnie mieć łazienkę przy wejściu, bo przychodzisz do domu i możesz umyć ręce od razu.
  • Odpowiedz
@Diego19: Wycieram, ale nigdy do absolutnego sucha się nie da wytrzeć, tak żeby nie zostawiać wilgotnych śladów.
Poza tym -- jak łazienka jest zaraz przy wejściu -- to się więcej piachu do niej nanosi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wirtuoz: 12 minut do srodmiescia xD chyba helikopterem.
Moim zdaniem znośne miejsce jak ktoś pracuje z domu, ale jak trzeba codziennie dojechać w jedną i drugą stronę do pracy innym środkiem lokomocji niż rower/hulajnoga to trzeba się liczyć z marnowaniem kupy czasu w korkach
  • Odpowiedz
@Wirtuoz: Weź jeszcze chwilkę się wstrzymaj, może będzie lekka korekta na cenach. Znajomy dzwonił do deva to na starcie proponowali "Do negocjacji", gdzie jeszcze 3 miesiące temu "Żadnych negocjacji, i tak się sprzeda". Jak Ci pisałem wcześniej, rozważyłbym wtórny, może uda Ci się ciut bliżej, Niepołomicka początek czy nie, będziesz w przyszłości (tej samochodowej) bić się, żeby wjechać w Świętokrzyską (jeśli będziesz jechać od centrum).
Sam układ nie najgorszy, uważam,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@macabrankov: no chyba się wstrzymam, ale akurat układ to południe zachód najlepszy, północ to przecież ciemności. W tym mieszkaniu z góry masz okna na trzy strony.
  • Odpowiedz
@Wirtuoz: nie zauwazylem okna w kuchni, pytanie czy to nie bedzie taki uklad budynku, ze widok bedzie na druga czesc vloku, bo chyba nikt nie robi bloku na szerokosc 6m?
Co do pd-zach to zdania sa podzielone - w lato nie da sie czasem wytrzymac. Wg mnie najlepsze byloby w ogole dwustronne na przeciag czyli np wsch-zach, tak jak sie kiedys budowalo :) albo północ w sypialni a poludnie w
  • Odpowiedz