Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 59
Może kogoś zmotywuje, a może zaciekawie, nie wiem.
Wstawiam ile udało mi się zrobić w 5tygodni.
Jeszcze około 6tygodni redukcji przede mną.

Pod koniec redukcji dam normalne fotki, z różnych okresów tej redukcji dla porównania i w normalnych pozach. To takie przypomnienie o sobie po prostu.

Dla przypomnienia, miałem totalny off od siłowni i diety - ponad 6miesiecy.

Obecnie mam trochę inne wyobrażenie, na temat formy. Bardziej zależy mi na kondycji, niż na masie.

ALE poniżej 80kg nie zejdę.

#mikrokoksy #dieta #silownia #pokazforme #pokazmorde
Estetykatopodstawa - Może kogoś zmotywuje, a może zaciekawie, nie wiem.
Wstawiam ile ...

źródło: comment_1595361497Gu1mrJZWBx8mUyQJgXzuqw.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mógłbym ale niewiele więcej się różni, niż to co zrobiłem rok temu bez SAA.
xD
No cóż, trochę za szybko poleciałem z tematem, a jak widać po czasie mogłem nie wchodzić, a przynajmniej wejść później.
  • Odpowiedz
@pansterydziasz: Noo głównie rower robi tu robotę, bo mowiac szczerze, diety nie trzymam za bardzo xD.

Staram się jeść przynajmniej te 225g białka zwierzęcego i 240g węgli + 1 posiłek aby miał chociaż trochę tłuszczy.
Ale wczoraj to pewnie wleciało grubo ponad 400 wegli i z 80g fatu, ale wedlug pomiarów spalone okolo 2400kcal więc cóż, mogę.
  • Odpowiedz
@Mastah1: Sorry ale gdy ktoś mi piszę, że clenbuterol to steryd, jeszcze jestem w stanie zrozumieć, że po prostu nie chciało mu się przeczytać.
Ale gdy czytam, że clenbuterol bierze się w strzałach, to mnie krew zalewa.
Gdy ktoś pyta się, co brałeś do clenu, a napisałem już, że biore tylko clena i to od tygodnia, to już wiem, że ta osoba po prostu nie potrafi czytać ze zrozumieniem i
  • Odpowiedz
@Estetykatopodstawa: Naprodukowales sie dzbanie 2x tyle i nadal c---a wytlumaczyles, tylko po to zeby pokazac swoja dominacje bo haha ja taki oczytany adept sztuk kulturystycznych po lekturze z forum sfd XDDD

Mozesz mi wylizac j---a po treningu, prostaku.
  • Odpowiedz
@Mastah1: Mogę, oczywiście, że mogę to zrobić ale tego nie zrobię, bo w tych sprawach pomaga mi Twoja rodzicielka.
No naprodukowałem się i co w związku z tym?
Nie będę pomagać komuś, kto nie potrafi czytać ze zrozumieniem, bo brzydzę się osobami z niskim ilorazem inteligencji i leniami.
  • Odpowiedz