Wpis z mikrobloga

Mirki pijcie ze mno kompot (ʘʘ)

Ciesze się jak dziecko, dzisiaj udało mi się odebrać wcześniej już skonfigurowaną skodzine, po przesiadce z wypierdzianej 20 letniej klasy premimum czuje się jak w jakimś statku kosmicznym, wszystko chodzi tak gładko, precyzyjnie, coś pięknego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wcześniej byłem sceptycznie nastawiony do nowych aut, w tej cenie mógłbym mieć jakieś 5 letnie "premium" z nalotem pewnie poł miliona km, ale nowe to nowe :)

Jednak ciężka praca jako #programista15k popłaca :)

#skoda #kupautozmikro #samochody #chwalesie #pokazmorde #pokazauto #ladnypan #wygryw
Pobierz
źródło: comment_1595345756LImD4NHTxiXfsZkbx2DCmU.jpg
  • 84
skoda kamiq 1.0tsi


@serek_heterogenizowany: Nowy kamiq kosztuje bazowo ok 67k PLN. 70-80k (bo pewnie tyle wydałeś) to już są naprawdę przyzwoite pieniądze na fajną używkę z silnikiem nieco bardziej dopasowanym do SUVów jeśli akurat takie lubisz, wcale nie poleasingową z normalnym przebiegiem a nie 500kkm. Oczywiście trzeba umieć taką znaleźć i zapewne w Polsce jest sporo większe ryzyko niż przy szukaniu za zachodnią granicą.

Oczywiście ty sobie kupiłęś za te pieniądze
@serek_heterogenizowany: pamiętaj, że skoda nie daje auta zastępczego do napraw gwarancyjnych, obyś nie musiał się o tym przekonać na własnej skórze xD a co do 5 letniego premium... Z czasem dojdziesz do wniosku, że jednak 5 letnie premium lepsze niż nowe auto niższej klasy. Przynajmniej ja do tego doszedłem po 3 latach od zakupu mazdy 3. Nie żebym narzekał, jednak uważam, że różnica jest spora, na korzyść auta wyższej klasy.