Wpis z mikrobloga

@devopsiarz: ja próbuję, przebranżować moją pannę do frontendu, bo woli widzieć swoje efekty od razu na stronie. Na początek, próbowała atakować backend, ale powiedziała, że nie ogarnia.
Zobaczymy co z tego będzie, na razie ciśnie już dobre 4 miesiące tego JSa, jak przy dobrych wiatrach pójdzie to pod koniec roku zrobimy wspólnie projekt i od stycznia wysyłka jej CV
@devopsiarz: U mnie przeszkodą było to, że ucząc się czegoś zawsze mam wrażenie, że umiem za mało. I tak zwlekałem z wysyłaniem CV, prawie rok, w tym czasie dalej się ucząc i robiąc projekty, aż w końcu się przełamałem i wysłałem. Okazało się, że potrafiłbym wtedy nawet rozwiązać zadania rekrutacyjne na mida, czy nawet seniora XD Straciłem w sumie sporo czasu na czekaniu.
Zawsze chcialem ske uczyc kodowac. Nawet teraz znalazlbym czas ale powaznie - od czego ktos zupelnie zielony moglby zaczac ?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@shaoi: jest całkiem fajny kurs z infoshare - Python zrozumieć programowanie. Ja też zaczynalam od zera i to jest fajny wstęp moim zdaniem by w ogole.obczaić myślenie i czy Cię to jara.