Wpis z mikrobloga

#krowawbasenie part 3 - wszystkich chętnych zapraszam do zaobserwowania tagu :)

Na foteczce - Pan Byk z dzisiejszej akcji - powód drugiego telefonu na policję.

Sorry, że tak długo, ale drugi patrol przyjechał i okazało się, że starszym w składzie jest przyjaciel mojego brata ( ͡ ͜ʖ ͡) "ahh waderra pamiętam cię jak miałaś 5 lat". Dobrze się złożyło, bo sprawa poszła jak ta lala. I nie dziwcie się, że tyle razy zaznaczyłam, że Panowie Policjanci byli przystojni - jestem tylko kobietą, a wolę się pięknem zachwycać. Daleko mi do turpizmu. Z resztą Zachowanie miejscowej policji jest genialnie, są przemili, pomocni, wyrozumiali i wszystko co tylko mogę o nich napisać czy powiedzieć będzie superlatywą. Czas reakcji 30-40 minut, wiedzą co robić, nie olewają człowieka, to czemu mam się nimi nie zachwycać skoro podobno tylu złych u nas w kraju jest>

Wracając do sedna:
Pan Policjant wziął znowu ode mnie numer Pana Gienka, w ciągu 5 minut Gienek został NAMIERZONY! pół godziny później się pojawił. Za przyjazd drugiego patrolu dostał 250 zł mandatu jako wykroczenie. Za każdy dzień, który będę w stanie udowodnić ucieczkę krów (zdjęcia z datą) dostanie po 250 zł nawet wstecz! Obecnie jestem na etapie katalogowania dowodów od sąsiadów .
Pan Gienek nagle chce się dogadać, na informację, że sprawa już jest na policji i mam w doopie jego obietnice mina mu zrzedła... nagle łopatą chciał mi ziemię równać... -.-'' Za daleko to zabrnęło żebym miała teraz odpuszczać.

W niedługim czasie jak tylko wszystko ogarnę wybieram się na komisariat uzupełnić wszystkie informacje o tym pożal się Boże marnym hodowcy bydła. NIE MAM NIC DO ROLNIKÓW ;) wręcz dziękuję Wam za Wasz trud

Jeśli jest ktoś chętny pomóc mi ogarnąć plusujących i ich zawołać - zapraszam.
Pobierz Waderra - #krowawbasenie part 3 - wszystkich chętnych zapraszam do zaobserwowania tag...
źródło: comment_1595314413FY0WoftY6FcxSVKkJtqg1y.jpg
  • 149
@Waderra ja też nie mam nic do rolników, prócz tego że w tych chorych głowach PAD jest dla nich zbawca narodu (kupuje ich za hajs z Unii który i tak by dostali niezależnie kto by rządził) i ponad 70% z nich go popiera ( ͡º ͜ʖ͡º)
prawo nie działa wstecz, nie wydaje i się żeby mógł dostać mandaty z przeszłości, taki straszak raczej


@ElCidX: Ale w przeszłości to prawo już obowiązywało, więc po jaką cholerę wypisujesz formułkę "prawo nie działa wstecz"? W przeszłości zostało złamane obowiązujące wtedy prawo i obecnie zostanie nałożona kara za to. Tak samo jak masz sprawę w sądzie, to po kilku latach rozpraw zostajesz ukarany - sędziemu też powiesz, że nie może cię
Pan Gienek nagle chce się dogadać, na informację, że sprawa już jest na policji i mam w doopie jego obietnice mina mu zrzedła... nagle łopatą chciał mi ziemię równać... -.-'' Za daleko to zabrnęło żebym miała teraz odpuszczać.


@Waderra: A wiesz dlaczego powinnaś go dojechać?

- bo ma sku...l kasę z dopłat i zamiast za nią porządnie zagrodzić krowy to #!$%@?
- bo kiedyś taki rozsierdzony byk może śmiertenie stratować jakieś