Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 679
Wiecie co? Kiedyś zauroczyłam się w chłopaku z pracy, robiłam podchody kilka miesięcy, żeby zagadać, albo żeby on zagadał, żebyśmy się do siebie zbliżyli
Właściwie to tylko starałam się z nim mijać na korytarzu i siedzieć na stołówce przy tym samym stole bo na nic innego nie miałam odwagi
Odważyłam się dopiero po sporej ilości alkoholu, a że szło mi coraz lepiej to piłam coraz więcej, aż zaliczyłam zgona

I wiecie co?


Jesteśmy razem od lutego i jestem tak strasznie szczęśliwa w związku z tym, że chciałam się pochwalić
Dziękuję za uwagę ( ʖ̯)
#zwiazki #logikarozowychpaskow #chwalesie
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BlackPinguin ludzie po pijaku nie są szczerzy per se. Po prostu niektórym cofają się bariery społeczne, tak jak np tobie, w zasadzie to jedyny i jedyny plus alkoholu, ale przez młodzież i tak jest nadużywany by w każdej sytuacji spotkania społecznego bez tych lekkich granic lepiej się bawiło.

Gratuluję happy endu!
  • Odpowiedz
@BlackPinguin: Tak bardzo ci zazdroszczę ja już prawie dwa lata próbuje powiedzieć swojej najlepszej przyjaciółce co do niej czuje. Jednak ona ma faceta i dopóki z nim będzie to się nie odważe jej tego powiedzieć :(

Chociaż w moim przypadku to ona po pijaku powiedziała że mnie kocha. A jak zacząłem działać w tym kierunku to zaczęła się wypierać (,)
  • Odpowiedz
@BlackPinguin: Jesteś szczęśliwa że masz związek, oraz że udało ci się go zdobyć. Teraz wypadało by go poznać. żeby potem nie było, że gość będzie chciał z toba układać przyszłośc, a tobie nagle się odwidzi, bo nie jest idealny tylko ma jakieś wady.
  • Odpowiedz