Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 679
Wiecie co? Kiedyś zauroczyłam się w chłopaku z pracy, robiłam podchody kilka miesięcy, żeby zagadać, albo żeby on zagadał, żebyśmy się do siebie zbliżyli
Właściwie to tylko starałam się z nim mijać na korytarzu i siedzieć na stołówce przy tym samym stole bo na nic innego nie miałam odwagi
Odważyłam się dopiero po sporej ilości alkoholu, a że szło mi coraz lepiej to piłam coraz więcej, aż zaliczyłam zgona

I wiecie co?


Jesteśmy razem od lutego i jestem tak strasznie szczęśliwa w związku z tym, że chciałam się pochwalić
Dziękuję za uwagę ( ʖ̯)
#zwiazki #logikarozowychpaskow #chwalesie
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Napromieniowany__: Takie czasy. Ja jestem w lekkim szoku ile obecnie dziewczyny są w stanie wyżłopać piwska.

... ja po 6 nic już bym nie pamiętał ;) a te nadal mogą ;)

... inna sprawa, że nie lubię alkoholu i jedyne co piję to od czas do czas lampkę wina, więc alkohol szybko na mnie działa.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mikry_Mike: nie kleje się do nikogo po pijaku, chciałam wracać sama do domu w nocy, on się bał o mnie i powiedział, że jutro sobie wrócę i spałam u niego bo zgodziłam się zostać
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Napromieniowany__: nikomu nie przystoi, a nie tylko dziewczynie. Pić trzeba umieć. Ja chyba jestem feministą, ale moim zdaniem głupota, że kobicie coś nie przystoi, bo jest jakimś motylkiem nietykalnym czy co xd kobieta to też człowiek.
  • Odpowiedz