Wpis z mikrobloga

Tak się zastanawiam czy ktoś jeszcze trzyma akcje kupione w marcu. Jak tak to zazdro :D


@Extr: @blinxdxb się obkupił i zachęcał do kupna w marcu to go krytykowano. Jakoś zapamiętałem ten wpis. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
mówcie co chcecie, ale na tej pandemii spokojnie można było stawiać domy i kupować mieszkania, takie jebnięcia na giełdzie nie przychodzą często


@buking: nie jestem wielkim fanem teorii spiskowych, ale to wszystko zaczyna wyglądać właśnie na akcję, dzięki której odpowiedni ludzie mogli zarobić krocie. A szaraczki jak my przy okazji wskoczyć do pociągu, ale niewielu miało odwagę widząc te spadki. Czas pokazał, że dosłownie cokolwiek by się nie kupiło gdzieś
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Krupier:
@extr: ano trzymam, ale ja trzymam w sumie od kryzysu w 2008 i ciągle dokupuje, na tych spadkach kupiłem za wszystkie wolne środki i trzymam mając nadzieję, jeszcze za kilka lat będą znowu takie spadki i za 10 lat realizacja zysków i emerytura.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@buking: to sobie wyobraz ile byś miał jakbyś wszedł w marcu jak ja. Tylko procenty o jakich mówisz to już spekulacja, ja inwestuje długoterminowo środkami którymi bałbym się w takie dmuchance inwestować (mam ponad 1.5m usd na giełdzie w tym momencie)
  • Odpowiedz