Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Miałem dziś stłuczkę. 3 wypadek w życiu z winy drugiego kierowcy, i tym kierowca zawsze #rozowypasek który zawsze mi zajeżdża drogę :D.

Tu jechałem prosto i babka z podporządkowanej wyjeżdżała.

Wcześniejsze były na skuterach (125 i 400 cc). Raz babka stała zaparkowana po prawej i chciała zawrócić 180°, wyjechała zajeżdżając mi, nie patrząc w lusterko. Na szczęście był korek, jechałem z 25 km/h.
Drugi raz, jechałem prosto na skrzyżowaniu i babka z naprzeciwka skręcała zajeżdżając mi drogę... Tu też prędkość była mała, bo brakło mi max pół metra żeby do zera wyhamować.

#wypadek #drogi #belgia
WutkaBXL - Miałem dziś stłuczkę. 3 wypadek w życiu z winy drugiego kierowcy, i tym ki...

źródło: comment_1595255045vxwIH2Fa0OZX4975pdDDOY.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@unstyle: przepraszała i w ogóle xd zestresowana. Potem jej matka przyjechała to gadała ze za szybko jechałem xd ale zlalem ja xd nie miałem czasu na głupoty.
  • Odpowiedz
@WutkaBXL: Mnie na razie jeszcze ominęła ta przyjemność, ale możesz powiedzieć jak to wygląda od strony praktycznej? Spisujecie oświadczenie, zdjęcia i au revoir (oby nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) ? Jak to później wpływa na ubezpieczenie, jak wypadek z czyjejś winy?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@michuss: tylko oświadczenie. Ale przejeżdżała policja to sprawdziła czy oświadczenie dobrze wypełnione, czy papiery ok i czy alko nie pite. Nic więcej nie robili, bo i nie mogą. Bez notatek i raportów.
Ubezpieczenie zależy. Niektóre ubezpieczalnie dają w gratisie "jokera", że nie tracisz zniżek.
  • Odpowiedz