Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Mirabelki i Mirki #tatel kontratakuje przy użyciu swojej żony link do poprzedniego wpisu o nim xD
Jego żona napisała na Instagramie do mojej żony xDD żeby porozmawiała ze mną żebym jednak zgodził się zostać ojcem chrzestnym ich bombelka xDDDD
To jest jakaś 4 gęstość cebulactwa. Mam ochotę zrobić im troll mode. Myślicie, że zgodzenie się i potem nie stawienie na chrzcinach to spoko opcja? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#madka #chrzciny #tatel #janusze #cebulactwo
  • 20
@LeniwiecPracoholik: wiem, czytałam = no to teraz odmawiasz bardzo niegrzecznie.
Miałam to samo z bratem rodzonym, jego zona to głupia katolicka #!$%@? i dokładnie tak samo mnie szantażowała. Była krótka piłka: nie zrobię katolickiej ciemnoty z bratanka.
@Kocisko_i_Anka: no nie wiem, i mnie katolicyzm ani nie grzeje ani ziębi. Po prostu nie chcę być chrzestnym jakiegoś randomowego gówniaka.
I w mieście powiatowym, w którym się wychowałem wśród moich znajomych ja chyba "odniosłem sukces" w życiu, tzn. na studiach nie chodziłem ciągle #!$%@?/naćpany i szybko po nich znalazłem dobrze płatną robotę. Fama poszła i zaczęło cebulactwo na wierzch wyłazić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@LeniwiecPracoholik: cebulactwo to wychodzi z ciebie och jaki jestem zajebisty jedyny na roku ktory nie pil i sie uczyl i jaką super platna prace mam a wy biedota sio .normalny czlowiek by odmowil i mial #!$%@? ja tak kiedys zrobilem.A zakompleksiony jełop zachowuje sie jak ty