Wpis z mikrobloga

@przegryw_sub-human: Na #!$%@? tinder i loszka jak już jest zajebiste życie ? To jest problem facetów wchodzących na tindera, czy wgl. zaczynających randkowanie. Za dużo się poświęca dla cipy. Sam przez to przeszedłem i po czasie stwierdzam że dalej wolałbym być prawiczkiem, byleby tylko mieć swoje stare życie
nie szukaja bogatego czy ze statusem.Przestancie sie ludzic ze kiedys tam za 15lat bedziecie jakims cudem bogaci lub slawni i wtedy bedzie wasza kolej,kobieta zawsze szuka tylko i wylacznie silnych genow,a tych nie bedziecie mieli nigdy!Jak op zagada w miejscu publicznyn nadal bedzoe mial ten sam slaby dla kobiet zestaw genow


@Johnnysinspolscyfani: Aż mi się przypomniał stream FACEandLMS-a gdzie właśnie jakiś bluepill dawał urojone rady typu "wyprowadź się od rodziców" temu
@Blackpill_RAW: albo ten Bulldog mindset,mowiacy ze Danny Devito jest atrakcyjny dla kobiet i moglby obracac modelke bo jest aktorem i milionerem i odpowiedz Face'a na to:Widziales jego zone?Odpowiedz tego bluepilla:tak,zobacz jak wygladala jak byla mlodsza!( ͡° ͜ʖ ͡°).Czasem mam wrazenie ze bluepillowcy sa uposledzeni albo trolluja.Faktycznie jego zona to byla stacy 8/10,przy zalozeniu ze miala kiedys jakis straszny wypadek,typu oblanie kwasem xD
Pobierz Johnnysinspolscyfani - @Blackpill_RAW: albo ten Bulldog mindset,mowiacy ze Danny Devi...
źródło: comment_1595290195bTe5lqnj09vILjvQUCBlRe.jpg