Wpis z mikrobloga

Mój dziennik: #hejgrubasie

Aktualizacja: 18.06.2020
Waga: 127,2 (-0.8kg)
Pas: 114(-0,5cm)
Brzuch: 125,5(-0,5 cm)
Klata: 119(0 cm)
Dupa: 121(-05 cm)
Udo: 64 (-0,5cm)

Start: 22.05.2020
Waga:136kg

Miałem takie spodnie opięte, teraz zaczynają spadać mi z tyłka, to mnie najbardziej cieszy że sam po sobie widzę różnicę choć inni tego nie zauważają jeszcze (nikt mi nie powiedział że schudłem). Ogólnie to jak się teraz czuję to jest coś pięknego, nie chodzę senny i zamulony, moja sprawność fizyczna się dużo poprawiła. Jak na razie same plusy.

Trenuje:
Pon-sr-pt - FBW(lecz teraz w każdym dni zwiększam priorytety na dane mięśnie) + dołożyłem do tego po każdym treningu cardio na rowerku 50min przy tętnie 65-75%(swojego max)
Wt-czw-sob - HIIT na rowerku(15/30 x11)
Do tego staram się dużo chodzić.

#dieta #odchudzanie #chudnijzwykopem #redukcja #zabijgrubasa
Hejtel - Mój dziennik: #hejgrubasie

Aktualizacja: 18.06.2020
Waga: 127,2 (-0.8kg)
Pa...

źródło: comment_1595050364ABbXig5zPuEQFHy069gT4T.jpg

Pobierz
  • 9
@lisku_chytrusku: możliwe, ale przy tym tętnie to mnie nawet nie rusza, włączam sobie serial i jadę jego długość, a że odcinki średnio po 50min to tak wychodzi. Wydaję mi się że lepiej sobie pedałować niż siedzieć na kanapie hehe Na początku patrzyłem na dystans/prędkość teraz poczytałem o tym tętnie i patrzę tylko na tętno(to na rowerku i w mi band) nie wiem czy dobrze mierzą ale generalnie pomiary się pokrywają więc
@Hejtel: niby tak ale jestem ciekawa co zrobisz - co wykombinujesz - jak waga stanie. Dodasz kardio? Znaczy spoko to jest do zrobienia ale ja jestem leniwą bułą i nie chciałoby mi się kręcić 1+h kardio ileś razy w tygodniu :D
@Hejtel: jeśli 3x w tyg robisz FBW to wystarczy ci 3x w tyg cardio po 30min i codzienne spacery, tak żeby mieć chociaż te 10k kroków.
Jak będziesz ucinać np 10% kalorii to szybko ci one zlecą i siłą rzeczy i tak będziesz musiał dołożyć jakąś aktywność.

Sprawa numer 2. Poczytaj co to są śniadania białkowo-tłuszczowe i węglowodanowe kolacje.
W swojej diecie powielasz stare mity, które niekoniecznie mogą ci pomóc.
Idz