Wpis z mikrobloga

via Android
  • 155
@Vicuna nieważne komu przeszkadzał, ważne że tu są pasy i przepisy są po to żeby się do nich stosować, to nie jest święta krowa i nie jesteśmy w Indiach
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@atrax15: nie chce go bronić ale te pasy wyglądają jakby były całkiem niedawno namalowane. Nawet kostka na parkingu wskazuje, że tam było miejsce parkingowe. Być może nie zdążył odjechać przed malowaniem. ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Android
  • 6
@podwawelska ta jasne nie zdążył odjechać, nie wiem czy wiesz ale jak jest żółte na białym to masz się stosować do żółtego, z resztą o czym my tu rozmawiamy? Jak by nie było podstawy to by nie odholowali, proste jak #!$%@?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@atrax15: jest podstawa do odholowania ale nie koniecznie z wyłącznej winy kierowcy. Już nie raz były sytuację, że w nocy stawiano znak a rano samochody zostały odholowane. LINK.
Ale widzę, że cię boli bo ktoś ma lepszy samochód.
  • Odpowiedz
@atrax15: I tak widzę ostatnio wzrastającą tendencję do własnej interpretacji przepisów. Ciężko jest pojąć, że jak czegoś nie wolno to widocznie z jakiejś przyczyny. I nie, stając tak jak ten debil nie "otwierasz oczu" ani nie jesteś mądrzejszy od innych bo nie słuchasz rządowych nakazów.
  • Odpowiedz
@mimesium tak właśnie miałem napisać. Przejście się tam w nie wyjściowych ciuchach to czujesz się jak 1 grosz na Oxford street, nikt nie spojrzy na Ciebie lub co najwyżej z pogardą xd
Ale są dobre cukiernie i śmieszne sklepiki w których sprzedają bóg wie co za bóg wie jaki hajs.
  • Odpowiedz
@atrax15 @podwawelska To jest ulica Mokotowska w Warszawie - jedna z najdroższych ulic w Europie; mnóstwo ekskluzywnych butików i sklepow. To przejście faktycznie jest tymczasowe, ponieważ na całej ulicy od wielu miesięcy trwa renowacja kamienic i non stop są tam ekipy remontowe (nawet fragment banneru roboczego widać na zdjeciu). Drogie samochody, zaparkowane byle jak to na tej ulicy chleb powszedni. Problem tkwi w tym, że to gdzie zaparkowany jest ten drogi SUV...
  • Odpowiedz
@atrax15: lol a komu ten samochod przeszkadzal??? pewnie jakiemus biedakowi spoleczniakowi co nigdy nie kupi takie auto warte tyle ile jego dorobek zycia


@Vicuna: Dlatego powinny lawety latać po mieście jak w uk i zgarniać wszystkie auta źle zaparkowane nie ingerując w to straży miejskiej ani policji. Nikt by nie był społeczniakiem tylko laweciarz wykonywał swoją pracę ( ͡° ͜ʖ ͡°) problem solved
  • Odpowiedz
@mimesium: ja przede wszystkim jestem zdziwiony ze odholowali xd. Ile razy widzialem takie fury zaparkowane w najbardziej chamskich miejscach, nawet na wysepkach i nic z tym nie robiono. Sam troche liczylem ze jak kiedys kupie samochod za 500k to dostane talon na takie parkowanie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@maad: gdzie Ty w UK widziałeś, żeby kogoś odholowali XDDD Jeżdżę autobusami miejskimi w UK i maks co widziałem, że mogą Ci zrobić to £80 mandatu za #!$%@? parkowanie xD
  • Odpowiedz