Wpis z mikrobloga

@vostok: jeśli nie dasz w płynie i go nie rozrobisz a masz apteczny w tabletach to wiele osób wyzeruje nawet 1/8 tabletki czego nie da się ukroić. Średni wybór letro do małych dawek towaru. Do pierwszych cyklów zdecydowanie ari/exe jest bardziej łopatologiczne; choć jakiś mały % osób jest nie respendywnych na exe.
  • Odpowiedz
  • 0
@Kasahara Letro akurat w płynie, tylko z dozowaniem może być problem, bo tam właśnie jakieś mikrodawki lecą przy każdym strzale. W samym działaniu i ewentualnych skutkach ubocznych jest jakaś różnica między tymi środkami, czy bardziej chodzi o wygodę stosowania?
  • Odpowiedz
@lucky_luciano: są różnice mechanizmu exe vs ari i letro (steroidowe i niesteroidowe), ale to jak kto jakie toleruje to kwestia indywidualna. Niektórych na jednym syfi, na drugim nie, niektórzy mają na jednym zamułe na drugim nie, niektórzy biegunku na jednym, na drugim nie ale nie ma zazwyczaj żadnej zasady.
  • Odpowiedz
jeśli nie dasz w płynie i go nie rozrobisz a masz apteczny w tabletach to wiele osób wyzeruje nawet 1/8 tabletki czego nie da się ukroić.


@Kasahara: tak, w domyśle pisałem o płynnym i dobieraniu dawki przez rozcieńczenia. Bo faktycznie ponoć jest całkiem mocny, a zakładałem, że OP słabsze stosował, skoro jest na cyklu i pyta się wypok o poradę ;)

Letro akurat w płynie, tylko z dozowaniem może być problem,
  • Odpowiedz
  • 0
@vostok Nie ma co tak z góry zaraz zakładać, bo pierwszy raz będę zbijał estro, a ten inhibitor mam akurat pod ręką, dlatego pytam. Wypok bawi, wypok uczy.

Więc czas trochę poeksperymentować
  • Odpowiedz
@lucky_luciano: Letro bardzo spoko.

Rozrabiasz 5mg Aromeku w 30 ml wódki.

- Bierzesz 2 tabletki Aromeku i kruszysz je spodem szklanki.
- Skruszone letro wsypujesz do szklanki -> zalewasz to 30ml wódki / spirytusu
- Ustawiasz budzik na 15 minut.
- Po 15 minutach bierzesz 5ml strzykawę z dużą igłą i zaciągasz płyn (bez osadu!!!) - I tak kilka razy aż do przelania całości do osobnego pojemnika (najlepiej buteleczka z zakrętką).
  • Odpowiedz