Wpis z mikrobloga

@Kiedys_Mialem_Fejm: Akurat TLOU 2 w całej swojej zajebistości jest masakrycznie zamkniętą grą. Choć rzeczywiście - jak programy w tak dopracowany exclusive to ciężko znaleźć coś podobnego na PC.
@Amenotejiikara: Faktycznie lepsza ale dla mnie te różnice graficzne przestały cokolwiek znaczyć. Wygoda to nie tylko siedzenie w fotelu. Miałem na myśli takie aspekty jak pobranie gry i jest od razu gotowa do gry. Konsola też sama gdy jest wyłączona pobiera aktualizacje i gdy wracam z pracy mogę odpalić grę (60GB w Warzone się kłania). Gram i nie muszę czekać do momentu zapisu aby wyłączyć konsole bo po prostu zamraża mi
@majrolo Bardzo wielu. PS4 od premiery ssie, tak jak i XOne. W praktyce komputer z dyskiem tysiąc i kartą dwa giga za 2k już styknie, żeby grać lepiej niż na konsolach. Jak ktoś chce grać na laptopie, to za 2,5k już że spokojem zagra w jakości wyższej niż na konsolach.
@majrolo faktycznie są tacy przeciwnicy konsol, którzy mają kompa sprzed 8 lat, ale współcześnie wystarczy złożyć kompa ze średniej półki, żeby gry chodziły lepiej niż na takim PS4 Pro, nie mówiąc już o zwykłym PS4, bebechy PS4 w końcu mają już swoje lata i nigdy nie były jakieś super, a obecnie żyjemy w czasach wielu tanich i dobrych alternatyw wśród podzespołów komputerowych
@Policjant997:

pobranie gry i od razu jest gotowa do gry

Na pc też pobieram na steam i jest od razu gotowa do gry, w czym problem?

Konsola też sama gdy jest wyłączona pobiera aktualizacje

Nie jest wyłączona tylko w trybie uśpienia czy jak to tam sie nazywa
Możesz tak zostawić również kompa

Gram i nie muszę czekać do momentu zapisu aby wyłączyć konsole bo po prostu zamraża mi grę przy wyłączeniu
i jest tak rozbudowana.

@Kiedys_Mialem_Fejm: No bym nie przesadzał, gierka wygląda zajebiście ale jeżeli chodzi o gameplay to przecież jest typowy TPS z elementami skradanki w zamknięty w korytarzu. Główny gameplay czyli strzelanka nawalanka jest zajebiście proste jeżeli chodzi o mechaniki, chociaż trzeba przyznać, że zajebiście satysfakcjonujące ze względu na gore, nie lepiej jest ze skradaniem bo AI jest na poziomie MGS1 jeżeli chodzi o zorientowanie w sytuacji.
Jak na 6
@Amenotejiikara:

Nie jest wyłączona tylko w trybie uśpienia czy jak to tam sie nazywa Możesz tak zostawić również kompa


Jak uśpie kompa to nie pobierze mi aktualizacji gry. Wystarczy wejść na tag #warzone i poczytać lamenty o aktualizacjach. Nie doceniałem opcji uśpienia konsoli dopóki 60GB aktualizacje nie zaczęły mi się ściągać przez noc. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Uśpiony komputer sam nie zatrybi, że pojawiła się aktualizacja w
@Policjant997: Na pewno jest opcja automatycznej aktualizacji na battle.net, wystarczy się z niego nie wylogowywać. Nie wiem jak ze ściąganiem wtedy podczas uśpienia czy też stanu czuwania, powinno banglać ale nie próbowałem tego bo również nigdy nie miałem takiej potrzeby.
@Amenotejiikara: mi nie chodzi, że gdzieś tam w tle battle.net jest uruchomiony i automatcznie pobiera aktualizacje bo standard w każdym luncherze. Mi chodzi, że masz uśpiony komputer. W tym czasie na serwery wjeżdża aktualizacja i uśpiony komputer nie pobierze ci aktualizacje. Pobieranie aktualizacji zacznie się dopiero gdy wybudzisz komputer.