Wpis z mikrobloga

@okrim: pff w ogole pewnie nie odpisze :D jeszxze do niej nie napisałem, nie chce spermić, z reszta dla mnie taka dziewczyna jest tak abstrakcyjna ze i tak ja to potraktuję jako żart :)
@youknowthisxd: hmm szczerze to sam nie wiem, trudno powiedzieć :) Z jednej strony umawiałem się z atrakcyjnymi dziewczynami albo spotykały mnie miłe sytuacje typu: na siłowni ładna dziewczyna chciała powiedzieć do koleżanki cicho ale jej nie wyszło "przystojny typ za nami" albo koleżanka mi mówi, że spodobałem się jej przyjaciółce która raz w życiu mnie widziała i chciała nas umówic.

Z drugiej zostałem kilka razy totalnie spuszczony w kiblu przez totalnie
@TonyP: ziomeczku, już pisałem wiele postów o poprawnym skalowaniu oceny kobiet. Chcesz mnie #!$%@?ć?

9- to światowe modelki, modelki victoria secrets, gwiazdy show biznesu
10- top miss world

Jakby to była 9-10 to by kosiła miliony rocznie na samym wyglądzie na instagramie i w show biznesie i prowadzała się za rękę z Cristiano Ronaldo, albo Neymarem, a nie zakładała #!$%@? tindera
@sralpies: ta laska wyglada jakby mogla byc dziewczyną jakiegos celebryty, ty skalujesz po statusie społecznymi a ja po urodzie;)

Znam osobiscie dwie dziewczyny, które były modelkami, jedna dotarła do finalow miss polonia i ta dziewczyna moim zdaniem jest od niej ladniejsza

U mnie to wyglada tak

5 srednia laska, ani brzydka ani jakaś piękność, przeciętna ulica

6 srednia laska ktora ma pewne pojedyncze ładne cechy np fajny tylek albo ladny uśmiech