Wpis z mikrobloga

Inwestory jak myślicie co jutro na biomedzie ? Dzisiaj ogień, miała być emisja pod inwestycje a tu zarząd uznał ze się nie opyla i sam pożyczy kasę ze sprzedaży swoich akcji. Chyba ze już sprzedał dzisiaj?
#gielda
  • 9
@Ziomalwest09: to, sie, #!$%@?, zdziwisz. ( ͡ ͜ʖ ͡)
I to nie będą lata, tylko przyszły sezon grypowy.
Tam albo zaraz będzie 20-25zł albo będą zwyczajnie brali kredyty na działalność która jest w interesie całego globu, a banki będą te kredyty dawać xD
@OjciecPracz: ale przecież biomed nie ma lekarstwa ani żadnej szczepionki aby został tak pociągnięty do góry w dodatku ma ogromną konkurencję za zachodnią granicą która jest o wiele silniejsza od naszej polskiej spółki.
A po drugie swietlana przyszłość danej branży lub firmy nie jest równoznaczna z zyskiem dla inwestora, Benjamin Graham wielokrotnie o tym wspomina.

To twoje pieniądze także rób jak tylko uważasz, powodzenia!
@krasik01: Jeżeli zarząd robi takie kombinacje zamiast popchnąć po prostu emisję z przeznaczeniem na inwestycje to warto pamiętać, że spółka tej pożyczki nie spłaci w cashu. Zrobi się za pewien czas nową emisję akcji i za potrąceniem wierzytelności zarząd obejmie sobie akcje w dobrej cenie. Na koniec dnia przegranymi są zawsze mniejszościowi.
biomed nie ma lekarstwa


@Ziomalwest09: z tego co wiem to mają, nie tyle lek, co terapię, tylko trzeba by zacząć coś płacić tym, którzy przechorowali i oddadzą osocze...a to u nas średnio popularne, a i oni nie mają na to funduszy. Była próba wypiszczenia serii akcji ale wycena była zbyt niska. Więc będzie kredytowane, bez nowych akcji.

Ja zawsze robię jak uważam. Czasami się mylę. Nigdy nie miałem zamiaru nikogo naganiać,