Wpis z mikrobloga

mam brackiaka lvl 9; typowe pokolenie lewego: naklejki z, pilkarzami, nowa fifa, pół pokoju #!$%@? oshee z podobizną największego polaka. No więc rodzice zapisali go do szkółki piłkarskiej i to nie byle jakiej: centrum miasta wojewodzkiego a płacą prawie 2 stówy za miesiąc. Nawet ojciec się wcześniej urywa z pracy żeby zawieźć mlodego na trening.

Wczoraj tak gadałem z bratem jak mu się podoba, co robią na treningach itd. Braciak mówi że spoko, fajni koledzy a obecnie na treningach trenują, uwaga: centrostrzał xDd Rodzice jebią prawie 200 zł/mc żeby wąsaty janusz uczył dzieciaki centrostrzału xD Polskie szkolenie dzieci takie poważne() Co będzie następne? Wykonywanie różnych w stylu "na szarańcze" A wy się dziwicie że w tym kraju tak #!$%@? z piłką

#pilkanozna #xd #ekstraklasa #polskapilka #dzieci
Agresywna_Szyba - mam brackiaka lvl 9; typowe pokolenie lewego: naklejki z, pilkarzam...
  • 10
Wczoraj tak gadałem z bratem jak mu się podoba, co robią na treningach itd. Braciak mówi że spoko, fajni koledzy a obecnie na treningach trenują, uwaga: centrostrzał xDd Rodzice jebią prawie 200 zł/mc żeby wąsaty janusz uczył dzieciaki centrostrzału xD Polskie szkolenie dzieci takie poważne() Co będzie następne? Wykonywanie różnych w stylu "na szarańcze" A wy się dziwicie że w tym kraju tak #!$%@? z piłką


@Agresywna_Szyba:
@Agresywna_Szyba: bo taka komercyjna szkoła nie ma za zadanie zrobić z nich drugich Lewandowskich tylko zabić czas i dać zarobić szkole. Za profesjonalne szkoły się nie płaci (a przynajmniej nie stricte za trenowanie w niej), ale tam się dostaje np. przez Lech Talents Day, albo jak Cię gdzieś wypatrzą. Tylko, że w roczniku jest tam dzieciaków 40-50, a nie 400.
@Ron1n: Nie prawda że się bawią. Na całym świecie łebki w takim wieku już dosyć sporo kumają z gry. Przede wszystkim jak się ustawiać i trenują technikę. Przytoczę Ci taką dosyć opisową historię która idealnie opisuje też naszą piłkę. Mianowicie Tito Villanova (asystent Pepa Guardioli, bardzo szanowana postać w FC Barcelonie) przed śmiercią musiał wyjechać do Stanów na leczenie i oglądał z okna szpitalnego jak właśnie jakieś dzieci grają sobie w