Wpis z mikrobloga

@Instynkt: wyobrażasz sobie ten wysyp zdjęć na wykopie od oburzonych piwniczaków dla który wyjazd na plaże to było wydarzenie planowane z większym rozmachem niż starty rakiet a tam zamiast parawanów na co trzecim miejscu janusz pije schowane piwo?
  • Odpowiedz
@Instynkt: Byłem nad kilkoma innymi morzami, nigdzie tak nie #!$%@?ło zimnym wiatrem jak nad bałtykiem. Pewnie z tego to wynika, jak leżę plackiem na plaży to też preferuję jak mi ciepło, ale ja to dziwny jestem.
  • Odpowiedz
@Instynkt

szpecą krajobraz


No tak, włoskie czy chorwackie kamieniste plaże pełne leżaków i parasoli ułożonych w szachownicę jeden obok drugiego i ponumerowanych, gotowych do wynajęcia za EUR 15, to przecież zupełnie inna jakość. xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Krupier: istnieje jeszcze coś takiego jak prywatne hotelowe plaże zagranico ( ͡ ͜ʖ ͡)

@hellyea:

No i? Nadal jest tam #!$%@? leżaków co wpisuje się narrację opa czyli "szpeci krajobraz".
  • Odpowiedz
@Instynkt co w tym złego? Osłaniasz się od wiatru. Co innego, jeżeli janusze zaczynają swoją wojnę o ziemię...


@ArchDelux: same plusy parawanów. biegające dzieciaki nie napieprzą Ci piachu na wszystko co masz, janusze nie gapią Ci się na kobitę a Ty nie musisz oglądać polackich ryjów ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz