Wpis z mikrobloga

Co ten oo widział polskie morze tylko na zdjęciu? Plaża nad Bałtykiem to nieskończona płaska powierzchnia, leżąc na ziemi nawet niewielkie podmuchu rzucają ci piachem w twarz, kamieniste plaże nie mają takiego problemu, a nieregularna linia brzegowa z zatoczkami nie pozwala na rozpędzanie się wiatru. U nas wieje parawan jest potrzebny
  • Odpowiedz
@Krupier: no jednak nie jest. Chodzi mi o to, że jak zwykle, nie jest tak, że przeciw jednaj skrajności jest tylko inna skrajność i nic po środku. Widziałam mnóstwo estetycznych i niezagraconych plaż zarówno prywatnych hotelowych jak i uczęszczanych publicznych w różnych miejscach na świecie. W Polsce też mieszkam koło dużej plaży.
  • Odpowiedz
najgorszy jest wiater, bo nawet jak jest cieplo i jest wiater to jest zimno.


@slapdash: Najlepszy! Z góry leje się żar, a wiatr co chwilą przyjemnie Cię schładza, abyś zaraz znów zaznał żaru i tak w kółko.
  • Odpowiedz
  • 0
Kolego, ale wiesz, że to służy ludziom do osłaniania się przed słońcem a nie do wyznaczania sobie własnego prywatnego kawałka plaży? Coś jak parasol plażowy, tylko skuteczniejsze.

@NajwyzszaFormaSztuki: nie jestem twoim kolega typie. Parawan też nie służy do oznaczania miejsca a do osłony przed wiatrem. Ale widzę że dla ojlofobow podwójne standardy. Jak Niemcy się chronią przed słońcem to spoko ale jak Polak chroni się przed wiatrem to Janusz. Tfu na
  • Odpowiedz