Wpis z mikrobloga

@salamander-kwarcowy właśnie o #!$%@? tu chodzi? Atak na media rozumiem, ale kilkukrotnie podkreślali, że kancelaria premiera się tam reklamuje. Jakieś gierki wewnętrzne w PiS?
Swoją drogą to też śmieszne, według PiS czytelnicy niechętnych im gazet nie powinni czytać informacji rządowych czy co? Swoją drogą te reklamy to było robienie poniekąd kampanii Dudzie xD
właśnie o #!$%@? tu chodzi? Atak na media rozumiem, ale kilkukrotnie podkreślali, że kancelaria premiera się tam reklamuje. Jakieś gierki wewnętrzne w PiS?


@Yahoo_: Tvpis od dawna nie pokazuje Morawieckiego, to jakaś wewnętrzna rozgrywka, chodzi o wyrzucenie Morawieckiego z rządu.

Pisałem kiedyś na Mirko, że to przygotowywanie gruntu pod przegrane wybory (winny miałby być Morawiecki), ale nie przypuszczałem, że zrobią to niezależnie od wyniku wyborów xD w każdym razie Mati walczy
Pisałem kiedyś na Mirko, że to przygotowywanie gruntu pod przegrane wybory (winny miałby być Morawiecki), ale nie przypuszczałem, że zrobią to niezależnie od wyniku wyborów xD w każdym razie Mati walczy teraz o swój stołek.


@Walther00: raczej nie pod przegrane wybory, a pod przyspieszone wybory parlamentarne zeby odzyskac Senat ewentualnie zyskac wiekszosc konstytucyjna
@salamander-kwarcowy: co za zakłamane szuje, sami oprócz tvp mają inne media, synpatyzujące z pisem i w dodatku obecnie finansowane z publicznych pieniędzy bo inaczej by zdechły, a jednocześnie mają problem z tym, że na rynku istnieją media, które nie są przychylne władzy, nosz #!$%@?, aż się zagotować ze złości idzie.
niesamowite jest to że oni wygrali wybory i nawet nie umieją się z tego ucieszyć tylko od razu jazda, nowy wróg szybciutko jatka


@hahaha666: Lepiej od razu, jak z ułaskawieniem Kamińskiego, część ludzi zapomni. Przed kolejnymi wyborami znowu będą się musieli hamować i chować Macierewicza.