Wpis z mikrobloga

  • 69
I to piękne uczucie, gdy przez całe życie byłem edukowany że charakter>wygląd. Podczas gdy na koncie chada mam ponad 1000par i masę wiadomości ze nie zdążę odpisywać, na swoim przez cały miesiąc mam tylko 5 par i zero wiadomości. Pamiętaj Bro wygląd nie ma znaczenia liczy się tylko charakter.
#incel #blackpill #redpill #bluepill #logikarozowychpaskow #rozowypasek ##!$%@? ##!$%@? #przegryw #stulejacontent
Agret - I to piękne uczucie, gdy przez całe życie byłem edukowany że charakter>wygląd...

źródło: comment_1594642050wsoUmI6QwAVtiGg6HVvblQ.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
@THE_FIV: Żeby zobaczyć czy jest różnica i jaka jest jej skala. Ktoś kto pierwszy raz z tego korzysta może nie zdawać sobie sprawy jak bardzo wygląd ma znaczenie.

Na co dzień spotykasz niby zwykłe pary, zwykłych ludzi, więc myślisz sobie, że tak samo będzie na apce. A tu dupa. Jesteś sobie tam, ale nikt nie chce z tobą gadać, często nawet wtedy gdy w realu zdarzają się zaczepki ze strony
  • Odpowiedz
@Agret: Czyli chcesz mi powiedzieć, że w aplikacji randkowej, w której 80% (jak nie więcej) użytkowników szuka przygody na jedną noc, ktoś w ogóle patrzy na zdjęcia, a co za tym idzie, opiera swoje wybory na wyglądzie!? NO WAY MATE!

Przecież ja zawsze lajkuje te najbrzydsze, bo co z tego że mi przy niej nie stanie, jak może za to będzie zabawnie i miło
( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@Agret: Mmm, aplikacja gdzie większość liczy na szybki seks, jedyne co widzi druga osoba to zdjecia i krotki opis,dzięki któremu na pewno ma okazje poznac Twoj charakter po kilku zdaniach
  • Odpowiedz
więc myślisz sobie, że tak samo będzie na apce


@PanDarcy: Chyba tylko idiota tak pomyśli xD z apek typu tinder/badoo korzystają albo ludzie, z którymi coś jest nie tak i nie mogą znaleźć pary w zwykły sposób albo ludzie, którzy chcą się zabawić w jedną noc. Bo i taki przegryw z wykopu trafia na dziewczynę, która chce sobie "przeżyć przygodę" (xD) z jakimś przystojnym chadem i się dziwi, że jak
  • Odpowiedz
@Fanatyk_Wedkarstwa: Wielu już tu było takich co weszło tam z przypadku/ciekawości/potrzeby poznania kogoś i odbijali się jak od ściany. Nie każdy ma czas, chęci, zdolności czy możliwości na socjalizowanie się z ludźmi w realu, a wtedy sięga do takich apek jak tinder/badoo.
  • Odpowiedz