Wpis z mikrobloga

Macie jakieś tipy do myteam w NBA 2K20? Które tryby warto grać żeby farmic te MT? Na co wydawać tokeny? Warto kupować kontrakty czy lepiej zawodników nowych? Jacy zawodnicy są OP na początku?
#nba2k20 #myteam #nba
  • 14
@SatanD: Jak najbardziej warto kupować kontrakty- są dużo tańsze niż paczki/wylicytowani zawodnicy. Największy cash zbija się na licytacjach, polując na mocne/rzadkie karty w niskich cenach i odsprzedawanie ich z zyskiem. Minusem jest to, że tracisz na to MASĘ czasu. No i często zdarza się, że wylicytowana karta zostaje na dłużej w rotacji. ;) Mi najlepiej jest grać parę meczów w Domination i parę Chellange tak na zmianę.
@mrzyn @kosmiczny_wojownik @Liamdot a co robić z tokenami? paczki otwierać czy brać zawodników? Które paczki warto? Bo otworzyłem dwie i jakieś gówna lecą z nich.
Edit. Pytanie czy te karty zawodników i trenerow mają jakieś zależności między sobą? Np mam Ziona a i tak sugeruje mi jakiegoś ogórka do składu na pozycję pf, nie rozumiem dlaczego
@SatanD: Ja też, ale uwierz mi, że jeśli rozegrasz 3 mecze z komputerem (obojętnie, który poziom trudności) to wszystkie kolejne będą takie same i dopadnie Cię nuda. Tokeny wydawałem na paczki, bo jest sporo bardzo dobrych kart i jest całkiem niezły droprate. W pierwszej otwartej wypadł mi galaxy opal Iverson. ( ͡$ ͜ʖ ͡$)
@SatanD: jak dopiero zaczynasz to nie wydawaj mt na paczki w sklepie bo znając życie i tak nie konkretnego nie trafisz a zawodnicy pind Diamond jako że gra już powoli kończy swój żywot są ekstremalnie tani
@SatanD: Jeśli chodzi o tokeny to najlepiej kupować paczki lights out, 300 tokenów zamieniłem na 100 k mt a mogło być lepiej ale quick sellowałem jerseye. Testowałem wszystkie paczki z token marketów i ta się najbardziej opłaca.
Polecam też grać TTO jeśli tam jest MM i jak masz słaby skład to 9/10 meczów będziesz grał też na słaby
@SatanD: Thriple Treat online to szybkie i dobre nagrody. Jak umiesz grać to polecam do TTO budżetowe bestie: Diamentowy Dwade, PD Danny Manning/ Jeff Green i Steve Smith z wyzwań i można orać ludzi z opalami aż miło :)