Wpis z mikrobloga

#wybory

...czytam, sobie te wypociny #nauropa i obserwuję ich #boldupy - i widzę, że nadal niczego nie zrozumieli.

Za trzy lata - nadal nie będą niczego rozumieć - też PiS wygra. Czy to dobrze dla Polski? Może nie najlepiej, ale jak sobie pomyślę, że Polską mogliby rządzić tacy Trzaskowski, Nitras, Budka i reszta akolitów, którzy tu jęczą i pomstują na polskie społeczeństwo to wiem, że z dwojga złego PiS to lepszy wybór.

Po prostu cała ta totalna opozycja to banda #przegryw ów, która władowuje swoje frustracje - ogarnijcie się wreszcie, bo aż przykro na Was patrzeć ¯\_(ツ)_/¯
JakubWedrowycz - #wybory 

...czytam, sobie te wypociny #nauropa i obserwuję ich #b...

źródło: comment_1594628087YFBTKvX4blp0lo4g6wzAFs.jpg

Pobierz
  • 7
@JakubWedrowycz:
No nie wiem. PO też miało dwie kadencje i się znudziło. Zresztą Duda jakąś kolosalną przewagą nie wygrał. Jak na władzę z której ludzie są zadowoleni to dość słabo. Dla porównania gdy Komorowski wygrał w 2010 miał przewagę nad Kaczynskim 5%.

Może nie najlepiej, ale jakj sobie pomyślę, że Polską mogliby rządzić tacy Trzaskowski, Nitras, Budka i reszta akolitów, którzy tu jęczą i pomstują na polskie społeczeństwo to wiem, że
@iAmTS: ...bo podczas wyborów mało kogo obchodzą oszustwa w rządzie, rozwalanie ustroju państwa i rozpasanie socjalne - tylko to że ktoś tam źle się o społeczeństwie wypowiedział - nadal nic nie rozumiecie i Twoja wypowiedź jest koronnym argumentem ¯\_(ツ)_/¯ właśnie dlatego Trzaskowski przegrał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@JakubWedrowycz: xD otóż rozumiem, ze jak mam głosować to dla dobra kraju a nie oceniać kto miał lepszą kampanię.

Poza tym przeniosłeś zarzut z konkretnych osób na mnie, który nie pomstował na społeczeństwo a tylko stawianie sprawy przez ciebie, jakby to wina tych ludzi co robili kampanię, ze nie przebili pisu w tym co według ciebie liczy się w kampanii.

Co ty swoją postawą oferujesz? Mądrego po szkodzie krytyka? Poza tym
@iAmTS: Sory zagalopowałem się, powinno być bez osobistych wycieczek.

Mądrego po szkodzie krytyka?


Nikt nie zauważył, ale wynik wyborów przewidziałem z dokładnością poniżej jednego promila...
https://www.wykop.pl/wpis/50669131/zaraz-ciszawyborcza-to-wam-wrzuce-oficjalne-wyniki/

Trzaska z Budką na wykopie nie znajdziesz xD


Ich może nie, ale jest tu kilku tak jadem plujących, że typuję ich na trollkonta NItrasa ¯\_(ツ)_/¯
@JakubWedrowycz: rozumiem intencję, po prostu ilośc wpisów na zasadzie "pis wygrał boście mówili #!$%@?ć pis" jest zatrważająca i #!$%@? wie kto na ile troluje a na ile tak myśli.

Też się zastanawiam ciągle na ile brak porozumienia z Hołownią jako wspólnym kandydatem zaważył, ale to bajdurzenie troche.
@iAmTS: Hołownia jak myśli o stworzeniu w trzy lata partii i próbie przejęcia władzy w kolejnych wyborach to powinien powiedzieć: #!$%@?, zostańcie w domu wyborcy, bo Duda - marionetka Kaczora i sami wiecie, a Trzaskowski to nieudacznik i idiota; jakoś trzy lata przecierpimy (oczywiście grzeczniej xD). Wtedy zbudowałby sobie przestrzeń pośród tych, co mają dość i PiS-u i PO.

Ale on wolał urządzać wspólne strimingi z Trzaskowskim - więc ustawił się