Wpis z mikrobloga

@wypokowytrol: morze pisowskiej żółci wylało się w komentarzach, współplemieńcy przemówili do swojego rodaka. Raus, won, do gazu! Skowyt nieudacznikow i nierobów, którzy najdalej byli w gminie obok albo na wakacjach w chorwacji z własnym słoikiem. Pamiętaj chłopie, że zawsze możesz tutaj wrócić bo to też Twój kraj. Powodzenia!!
@wypokowytrol: Gratulację, jedź na zachód. Tam będziesz musiał utrzymywać bezrobotnych imigrantów z bliskiego wschodu, a podatki i socjal są wyższe niż w PL. Teraz pewnie powiesz, że to nie o podatki i socjal chodzi tylko o zarobki. No tak, na zachodzie zarabia się więcej od zawsze. W takim razie dlaczego decyzja o wyprowadzce dopiero teraz? Post pod publiczkę i bez sensu
@wypokowytrol: Jeżeli nie ściemniasz to polecam. Sam w polsce nie miałem nic mimo że razem z żoną pracowaliśmy. 3 lata w UK i mimo lepszych i gorszych dni moje życie jest 1000% lepsze. 3 letnie auto, w przyszłym roku kupujemy dom, stała stosunkowo lekka praca za godne pieniądze. Mogę powiedzieć że jedyne czego żałuje to że zdecydowałem się robić studia w chlewie zamiast wyjechać 5 lat wcześniej bo dyplomem z polski