Wpis z mikrobloga

Dziś oficjalnie zwolnilem się z pracy. Wyjeżdżam z tej komuny. Nie mam zamiaru pracować na patologię, górników i stare baby. Mam 30 lat, nie mam dzieci. W niczym mi ten kraj nie pomaga. Nigdy bym nie pomyślał, że kiedykolwiek wyniki wyborów wpłyną na moją decyzję. Dość k---a.
#wybory #duda #emigracja
  • 160
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Ascendant_ e no co Ty tam tam utopia jest. Socjale to tylko w Polsce są. A na zachodzie panieee.. Ameryka. Jedziesz i bogactwo od granicy. A jakie mądre ludzie!!!! Nie ma głupich same mądre. Nie to co u nas.
  • Odpowiedz
@waskizlo: w Polsce juz ponad 1 mln ludzi wpada w 2 prog podatkowy. Idziemy do przodu, jako spoleczenstwo i sie bogacimy. Polemizowalbym czy zycie za 2,5k euro na emigracji to zycie pelna piersia. Zwykle to prace niezbyt rozwijajace w dodatku mieszkania po jakis wynajetych norach, daleko od rodziny i starych znajomych.No co kto lubi.
Ale ja mowie o tym ze nie tylko w IT jest dobra kasa, w duzych Polskich
  • Odpowiedz
zarabiac 30k brutto plus miec fure firmowa, i po co gdzies wyjezdzac skoro sie dobrze zyje i to niezaleznie czy rzadzi PO PiS czy SLD


@borjaki: widzisz, mózg Ci wyprali. Dostajesz 30k brutto z furą i uważasz, że "dobrze żyjesz" :) Trzeba wygrać z tą patologią na rynku pracy, że ciężko znaleźć oferty na normalnej stawce europejskiej - czyli gdzieś z zakresu 40-50k brutto.

@darek-arek: 30k brutto w
  • Odpowiedz
  • 0
@wypokowytrol dobre życie mozesz miec wszędzie w polsce też. To zalezy tylko od ciebie. Ja bym nie obwiniał państwa za swoją nieudolność tylko siebie. Czasem trzeba wyciągnąć bele słomy z wlasnego oka, a później jeden kłos z czyjegoś.
  • Odpowiedz
@borjaki: 30k brutto w warszawie to wciąż bycie karaluchem. Nie wazne czy mieszkasz w monachium czy w warszawie Twoja furka kosztuje ~100k PLN. Czyli albo Twoje 4 miesiace roboty w Warszawie, allbo ~2.5 w Monachium. To samo meble, AGD, RTV. Jedynie w usługach się rozjeżdza na korzyść Polski.
  • Odpowiedz
@borjaki:
Ale rozjeżdża tylko dzięki temu, że większość ludzi ma taki wyprany mindset jak Ty. Księgowa weźmie 100zł/h i już się cieszy, że ma dobrego deala. C---a. Psujecie rynek tym byciem zadowolonym ze śmieciowych stawek
  • Odpowiedz
@borjaki: 30k brutto w warszawie to wciąż bycie karaluchem. Nie wazne czy mieszkasz w monachium czy w warszawie Twoja furka kosztuje ~100k PLN. Czyli albo Twoje 4 miesiace roboty w Warszawie, allbo ~2.5 w Monachium. To samo meble, AGD, RTV. Jedynie w usługach się rozjeżdza na korzyść Polski.


@darek-arek: no nie tylko w uslugach, przeciez Ci napisalem ze mieszkania sa duzo tansze w Warszawie dzieki temu mam je
  • Odpowiedz
@borjaki: zarabiasz 30k brutto i masz 3 XD przestań bajkopisać, albo ogarnij się z kupowanie lepianek na podkarpaciu. Rodzinne mieszkanie w wawie to ~1.2mln, przestań już tak p-------ć
  • Odpowiedz
@borjaki: zarabiasz 30k brutto i masz 3 XD przestań bajkopisać, albo ogarnij się z kupowanie lepianek na podkarpaciu. Rodzinne mieszkanie w wawie to ~1.2mln, przestań już tak p-------ć


@darek-arek: o widze d--a pekla. 1 mieszkanie w 2009r splacone po 7 latach, drugie kupione w 2013r splace za rok,a wlasciwie splaca studenci. w 3cim mieszkam i kupilem w 2017r - 120m i nie kosztowalo 1,2 mln nawet z wykonczeniem
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Paruwkowy__Skrytorzerca: ale, gdzie ja napisałem, że nie szanuje innych? Mam wyższe wykształcenie, ale nie uważam się za Boga. Jako osoba możesz być ok, spoko, ale jeśli robisz na magazynie to JEST TO GORSZA praca niż korpo i nic tego nie zmieni.

Ja nikogo nie obrażam, ja stwierdzam fakty. Napisałes, że się pakujesz i wyjeżdżasz, no spoko. Ale jeśli robisz na magazynie to nikt płakać nie będzie za tobą(jak napisałem)

  • Odpowiedz
@borjaki: > "splacone po 7 latach", "splace za rok"


XD samozaoranie. Nie to ładnie je "masz". Wstawaj synku, zesrałeś się. Taką logiką, to ja już mam 6 mieszkań

@darek-arek: tak masz ich 10 ale w simcity :). no nie ogarniasz zycia w dodatku nie rozumiesz ze jak ma sie zone to ona do domu tez przynosi pieniadze wiec, taki kredyt nie jest odczuwalny dla budzetu. no ale rozumiem
  • Odpowiedz