Wpis z mikrobloga

Dziś oficjalnie zwolnilem się z pracy. Wyjeżdżam z tej komuny. Nie mam zamiaru pracować na patologię, górników i stare baby. Mam 30 lat, nie mam dzieci. W niczym mi ten kraj nie pomaga. Nigdy bym nie pomyślał, że kiedykolwiek wyniki wyborów wpłyną na moją decyzję. Dość k---a.
#wybory #duda #emigracja
  • 160
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@borjaki: w przeciwienstwie do ciebie ja "mam". A Ty zyjesz na kredytach, które spłacasz ...7 lat XD sorry, ale ja wolę kupować towary konsumpcyjne (w tym mieszkania) za gotówkę. Co innego inwestycje, ale kupowanie mieszknia na wynajem studentom to już prędzej mrożenie kapitału, który na pewno nie racjonalizuje pokryciu kosztów kredytowych. Im głębiej w las tym bardziej potwierdza się moja pierwotna teza - jesteś zwykłym polskich karaluchem. Wszyscy janusze, z
  • Odpowiedz
@darek-arek: to ty jestes karaluchem ktory musi szwedac sie po swiecie by cos zarobic bo w swoim kraju nie potrafi i jeszcze proboje udowadniac jak to nie wiadomo ile zarabia a jak przychodzi co do czego to sie okazuje ze zarabia prawie tyle co mozna zrobic w Polsce. jestes jak te mirki z tagu gielda co kupili na gorce i sprzedali na dolku :).
  • Odpowiedz
@wypokowytrol: mam podobnie. nigdy nie bylem tak blisli podjecia decyzji o emigracji. jesli, a raczej kiedy, moj poziom zycia choc troche sie obnizy, s--------m stad. na razie sobie popatrze co komuna bis wymysli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz