Wpis z mikrobloga

@Bloodborn: Wiem, że wtedy drukarki będą rozgrzane do czerwoności. Chociaż bardziej wydaje mi się, że pójdziemy w stronę Grecji, a nie Wenezueli i hiperinflacji.
No to teraz tylko czekać jak UE zawiesi wypłatę środków


@Bloodborn: No to pis sam wypłaci te pieniądze w złotówkach, wmawiając jednocześnie że to wina niemców, że te dodrukowane pieniądze są warte tyle, co papier na którym je wydrukowano xD Przecież już wyprali mózgi ponad 10 milionom Polaków, więc jakie to będzie miało znaczenie?
@Lonate: to przed polexitem #!$%@? wiekszosc mlodych z wielkich miast co moze ten kraj ciagnac do przodu xD sam mam taki plan, ze jak nie beda odwalac z eu to siedze dalej, ale gdy tylko wspomna o jakims smiesznym polexicie to uciekam jak najszybciej do niemiec do wujasa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Bloodborn: Plot twist jest taki, że to wieś wybrała prezydenta, który doprowadzi do odcięcia finansowania z UE z którego wieś żyje. Gospodarstwa do 100 ha 50% inwestycji przeprowadziło z środków UE, większe lepiej ale dalej 25% inwestycji by nie wykonali. I teraz siedzi se chłop w willi wybudowanej za kasę z Unii, jeździ traktorem wartym 3 samochodów a pod nosem #!$%@? że zła unia i dobrze Duda #!$%@?ć frajerów.
No to teraz tylko czekać jak UE zawiesi wypłatę środków, mam nadzieję że nastąpi to jak najszybciej, bo powinno tak być już od dawna.


@Bloodborn: trzymam za to kciuki. UE to wspolnota krajow o podobnych idealach i idacych w ta sama strone, jak uposledzony seba z kijem z kupa nie reaguje i krzyczy o #!$%@? gejow to jak upomnienia nie zaskutkuja pora wyciagnac bata i zakrecic kurek.
Dobrze by bylo jakby
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lonate: @Bloodborn: Bo to prawda. Jesli Bruksela chce wplywac na scene polityczna w Polsce pieniedzmi to wyborcom przypomna sie z pewnoscia czasy naszej "przyjazni" z ZSRR.
No ale wy tego pewnie nie pamietacie małe szczawie wychowane na insta i tiktoku
¯\_(ツ)_/¯