Wpis z mikrobloga

@Bloodborn: Akurat tym idiotom będzie to obojętne ;) Większość nigdy nie była za granicą, wiec ewentualnie zamknięcie Schengen im nic nie zrobi. Bezrobotnego i emeryta/rencistę nie obchodzą dotacje unijne, nie korzystają z tego bezpośrednio. Rolnicy pewnie odczują bo jest dużo dotacji na rolnictwo, ale i tutaj zrobią jakiś Fundusz Rolniczy z podatków innych pracujących.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 31
@Lonate: Pozornie obojętne, oni dostaną najbardziej po dupie, reszta sobie poradzi. Wtedy emerytury i socjal będzie wypłacany prosto z drukarki Glapińskiego. Brzmi nieprawdopodobnie? Wenezuela była nie tak dawno temu najbogatszym krajem Ameryki południowej. A w miarę rządów *** mamy z nimi coraz więcej wspólnego. A my mamy jeszcze wirusa.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TurboDynamo: nie zawiesili, właściwie nie dawno temu ruszyły prace w tym kierunku, nie wiem też jak z jednomyślnością w tym przypadku ale wydaje mi się że będą starać się to ominąć
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Bloodborn: heh, jak na razie to będziemy więcej wpłacać niż wypłacać z kasy UE. Jedyny minus to to że niemieckie i francuskie montownie moga się zawinac, lecz gdzie znajdą takie korzystne warunki jakie stwarza im PiS. Śmiać mi się chce z was, którzy wszystko łykacie i że Unia Europejska wywali Polskę albo Polska wyjdzie z unii europejskiej.