Wpis z mikrobloga

Tylko 270.00$ (ok 1080zł) za odkurzacz Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro z Polski
➡️Klon Viomi V2 Pro.
Cena sztos ( ͡° ͜ʖ ͡°)

-----------------------------------------
➡️Śledź mój tag #sebeksspoleca i Moje recenzje  ( ͡° ͜ʖ ͡°)
-----------------------------------------

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro z Polski
⏩270.00$
▶️Kod: F54915F6
Dostawa z Polski za darmo

➡️Odkurzacz Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro to najnowszy model Xiaomi. Parametry wewnętrzne sa praktycznie identyczne jak w Viomi V2 Pro i STYJ02YM. To klon tych modeli. Sam mialem VIOMI V2 Pro i polecam. Mamy tu duża moc 2100Pa, świetne algorytmy, mopowanie na jodełkę i wygodną obsluge w app. Do tego sterowanie głosowe.

Robot jest tez dostepny w polskiej dystrybucji, duzo duzo drożej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

➡️Parametry:
▶️Moc ssania 2100Pa
▶️Skanowanie laserowe
▶️odkurzanie i mopowanie
▶️ mopowanie "na jodełkę"
▶️ elektroniczne sterowanie ilością wody
▶️2 pojemniki (na kurz i 2w1)
▶️Działa z aplikacją Xiaomi Mi Home
▶️Pokonywanie dużych progów do 2cm
▶️Wtyczka EU
▶️Bateria 3200mAh
▶️Waga 3.6kg

#dhgate #xiaomi #mirobot #viomi #viomiv2pro #styj02ym #smartdom

sebekss - Tylko 270.00$ (ok 1080zł) za odkurzacz Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro z Pol...

źródło: comment_1594477714JHppSGleMLUwSIjrX8oooN.jpg

Pobierz
  • 11
@sebekss
Planuje zakupić dla swojej babci coś w tym stylu. Da sobie to radę na dywanach? Wykładzinach? Jak wiadomo u starszych ludzi znajduje się ich pełno.
@Matemit starsza osoba nie zawsze ma siłę ogarnąć wszystko lepiej i szybciej. Fenomen tego sprzętu w tym przypadku sprowadza się do tego aby ją odciążyć od zamiatania/odkurzania.
@Matemit starsza osoba nie zawsze ma siłę ogarnąć wszystko lepiej i szybciej. Fenomen tego sprzętu w tym przypadku sprowadza się do tego aby ją odciążyć od zamiatania/odkurzania.
@Matemit jaką? Uzasadnienie założenia "fenomenu" przydatności tego urządzenia trochę odbiega od samego orientowania się w jego możliwościach a nawet w samych specyfikacjach? Wobec tego stąd pojawiło się to pytanie, czego nie rozumiesz?
@Matemit: widać, że nigdy nie miałeś takiego sprzętu. Ja testowałem kilkanaście modeli, doradzałem kupno wielu znajomym. To co zawsze się powtarza, to opadnięta szczęka na widok pojemnika z kurzem po pierwszym odkurzaniu. Wszystkim wydaje się, ze ma czysto w domu, a robot potrafi nazbierać mimo wszystko cały pojemnik ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No i wygoda, on robi to sam, można ustawić harmonogramy itd

@KRULL:
@sebekss nie wiesz może czy można go nastawiać manualnie? Wiem że np. ILIFE można nastawiać przez użycie pilota. Jest to dość ważne ponieważ leciwa osoba raczej będzie potrafiła nacisnąć jeden przycisk ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@KRULL: tak, można go puścić przyciskiem. Odkurzy wtedy całe mieszkanie (mozna oczywiście zamknąć drzwi pokoju, gdzie nie chcemy aby teraz sprzątał).
Bo w aplikacji można go wysłać zdanie do określonego pokoju.

iLife nie polecam, sprzątają chaotycznie.