Wpis z mikrobloga

Mój teść to typowy wyborca PiS. TVP to dla niego źródło najprawdziwszej prawdy. Pokazałem mu wczoraj kilka znalezisk z wykopu o manipulacjach #tvpis i mówię, że tak jest codziennie to stwierdził, że wykop opłacany jest przez Niemców, KO, TVN i prowadzą brudną kampanię przeciwko Dudzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bekazpisu #wybory #polityka
  • 38
  • Odpowiedz
@lucaseq mój ojciec to samo. Myślałem że argumentem K.O. będzie 2mld na TVPis, a on na to że to dobrze, bo im się należało. Miałem nie iść na 2 turę, ale za to pranie mózgów nie podaruję.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@lucaseq: znajomy jest operatorem maszyn przy budowie dróg. Jest w delegacji i mieszka w pcimiu dolnym. Parę dni temu po robocie dyskutował z dwoma facetami z pracy o wyborach i jak facetom zabrakło argumentów w obronie dupy, to go pobili.
  • Odpowiedz
@obszarnik: jakby wyborcy PISu Cholecka zaczęła pluć w twarz, to by zaczął łapać ślinę zębami jak pies, jak ten gość od Testovirona z siłowni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@lucaseq: moja siostra to samo. Duda nie ułaskawił pedofila to tylko brudna nagonka Niemców na niego ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ma 22 lata - tutaj się nigdy nic nie zmieni ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz