Wpis z mikrobloga

Co te krawaciarze z Electronic Arts wymyśliły to ja nawet nie... Postanowili wydać remastera jakiegoś NFSa, no i na jaką część padło? Kurła na Hot Pursuita z 2010 roku. Oni są tak oderwani od rzeczywistości czy na tych najwyższych szczeblach to pracują jakieś małpiszony żeby ciąć koszty? No kurfa dobrze wyglądająca gra z 2010, podbiją rozdzielczość i gotowe. Gra sama w sobie była dobra, no ale fani serii czekają na remastera Undergrounda 2 albo Most Wanteda a nie to. (°°

https://www.gry-online.pl/newsroom/remaster-need-for-speed-hot-pursuit-w-drodze/zc1e060

#gry #needforspeed #nfs #grykomputerowe
OgorsoN - Co te krawaciarze z Electronic Arts wymyśliły to ja nawet nie... Postanowil...

źródło: comment_15944109458XDkhCxdVkQK7JsB5s5LB0.jpg

Pobierz
  • 8
@krykoz: Otóż nie, zacząłem od NFSU i po kolei wszystkie aż do HP, później w kilka nie grałem.
Po prostu bardzo dobrze się w nim bawiłem i dał mi sporo satysfakcji, ale musiałbym sobie rzeczywiście odświeżyć U2, MW i Carbona żeby wydać ostateczny osąd.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CherryCz0pek: @OgorsoN: U1 zalicza się do nowej. Hot Pursuit 2 to ostatni NFS starej (dobrej) ery, choć akurat moim zdaniem najgorszy NFS z tych co grałem, a grałem od pierwszej części aż do Hot Pursuit z 2010.

U1 trochę nudny dla mnie, choć na swoje czasy przełomowy. U2 nudny, zwłaszcza pod koniec, długie wyścigi URL w kółko, nic się dzieje, MW fajne za pościgi, Carbon ma zajebiste drifty.
krykoz - @CherryCz0pek: @OgorsoN: U1 zalicza się do nowej. Hot Pursuit 2 to ostatni N...

źródło: comment_1595102055lt9HSNL6tVTAe8TihjyKhx.jpg

Pobierz