Wpis z mikrobloga

W ogóle czacie, że zbliżają się wybory, święto i kwintesencja demokracji. Wybieramy człowieka, który będzie piastował jedno z najważniejszych stanowisk w tym kraju. Wielu z nas zastanawia się na kogo postawic, kto sobie lepiej poradzi, jaki wpływ będzie miała ta decyzja na nas i przyszłe pokolenia, etc. etc.

A taki blackpilowiec pojdzie i zagłosuje na przystojniejszego, żeby potem płakać na wykopie że to Polki go wybrały xdd
  • Odpowiedz
@Kowixx: jak ja jestem antyprzegrywowy i gardzę typami co nic nie robią, tak ten mem jest słaby, bo odbiega od rzeczywistości.

Swoją drogą

W ogóle czacie, że zbliżają się wybory, święto i kwintesencja demokracji


@Kowixx: wybory, święta to rzecz trudna dla nich i realnie nic wielkiego poza spacerem do urny i czekaniem na 21:00.

Wielu z nas zastanawia się na kogo postawic, kto sobie lepiej poradzi, jaki wpływ będzie miała
  • Odpowiedz
Cieszą mnie wszystkie przypadki opisane wyżej i które będą opisane w przyszłości, które wychodzą poza ramy opisane w memie.
Trzymam za was kciuki.
Wiem że są normalne przegrywy, tylko po prostu najwięcej krzyczą ci najgłupsi i stąd macie taką opinię a nie inną
  • Odpowiedz
Już to tyle razy pisałam, za każdym razem czarnolistuje, a wy wyrastacie jak grzyby po deszczu..

Moje wpisy są wolne od wyzwisk i mizoginii (mam nadzieję, że kiedyś cały wykop i świat będzie)
  • Odpowiedz
@Kowixx: w sumie to jestem rozdarty miedzy dwoma Drakeami.

Z pierwszego to tylko dwóch ostatnich nie robię, czyli nie gadam z ludźmi i mam #!$%@? na jakieś medytacje i rozwój duchowy bo duchy nie istnieją a ludzie zawsze mnie zawodzili.

Z drugiego nie robię eksperymentów społecznych ani fake kont na tinder i wydaje mi się że też nie wyzywam różowych, owszem piszę niezbyt pochlebne komentarze na temat różowych i często wyjaśniam
  • Odpowiedz