Wpis z mikrobloga

Czy ktoś wie jaki bank akceptuje do hipoteki umowę na czas określony? Umowa z jednym pracodawcą na 5 lat, 3 już zleciało. Chcemy(wręcz musimy) z żoną zaciągnąć hipotekę na budowe domu 350-400k, na 30 lat ale nasz bank (Santander) w którym mamy konta od wielu lat, zaostrzył politykę i umowa kontrakt(sektor logistyki) nie jest brana pod uwagę.
Ja mam umowę na czas nieokreślony. Wkładem własnym jest działka, wartość około 100k.
Doradca zaproponował nam kredyt w PKO ,PEKAO,MILENIUM i ING z czego symulacja najlepiej (najtaniej) wychodzi pko i pekao
Naczytałem się że doradcy proponują miejsca tylko z dobrą prowizją ( ͡° ͜ʖ ͡°) dlatego pytam czy sprawdzić ofertę jeszcze jakiś banków? Który bank bierze pod uwagę taką umowę
#kredythipoteczny #banki
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Elev, Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Kredytu Hipotecznego w PKO Banku Polskim.
Minimalny udział własny to jedynie 20% środków własnych. Prowizja za udzielenie kredytu ustalana jest indywidualnie z doradcą w oddziale, natomiast spłatę kredytu można rozłożyć nawet do 35 lat. Zapraszamy do najbliższego Oddziału - nasi Doradcy chętnie wyliczą zdolność kredytową i przedstawią najlepszą ofertę. Więcej o naszym kredycie hipotecznym piszemy tutaj: https://www.pkobp.pl/klienci-indywidualni/kredyty-hipoteczne/
  • Odpowiedz
Czy ktoś wie jaki bank akceptuje do hipoteki umowę na czas określony? Umowa z jednym pracodawcą na 5 lat, 3 już zleciało. Chcemy(wręcz musimy) z żoną zaciągnąć hipotekę na budowe domu 350-400k, na 30 lat ale nasz bank (Santander) w którym mamy konta od wielu lat, zaostrzył politykę i umowa kontrakt(sektor logistyki) nie jest brana pod uwagę.


@Elev: Większość banków akceptuje umowy na czas określony. Głównym czynnikiem branym pod uwagę
  • Odpowiedz
@Elev: W poniedziałek oferta ING ulegnie zmianie, ponownie zostanie wprowadzona oferta promocyjna. Jest to szczególnie atrakcyjny bank w przypadku budowy domu - prosty kosztorys, możliwość nadpłat kredytu także w okresie karencji, minimalna liczba transz i łatwe rozliczenie budowy - za pomocą samodzielnie wykonanych zdjęć.

Jeśli budujesz dom ekologiczny to warto też zainteresować się ofertą banku BOŚ.
  • Odpowiedz