Wpis z mikrobloga

@fizzix: byłem przez dwa lata w lesie i tak serio to nie wiem czy to już jest normalne że ktoś czuje się czarnym to może być nim i ona jest #!$%@? rasistką? Czy o co chodzi? Bo wątpię że gościu sobie jaja by robił, brzmi bardzo serio
Bo wątpię że gościu sobie jaja by robił, brzmi bardzo serio


@herejon: ta twórczość jest ucieleśnieniem memu honk-honk, świat zwariował, a on stara się z tym walczyć ich własną bronią. Kami nie jest lewakiem, prawakiem, gejem, nazistą, pedofilem. Jest trollem. Zoomer ani boomer może mieć problemy ze zrozumieniem tego. Targetem twórczości jest 20-30 letni biały mężczyzna, który jest na bieżąco z obecnymi wydarzeniami na świecie.
Ale żałosny pajac.


@Phyrexia: żałosne to jest klękanie przed nimi w ramach BLM, tym bardziej przez pogrzańców z Polski.

Mój dziadek, z całą rodziną, byli z rodziną w radzieckim obozie, spędził całą wojnę* w Kazachstanie. Mieli szczęście, że przeżyli, ale był głód i #!$%@? w polu, nikogo nie obchodziło, że miał 7 lat. Dostał medal sybiraka od Kwasniocha, ale czemu nikt przed nami nie klęka? Czemu się klęka przed żydami i