Wpis z mikrobloga

zarobki faceta i jego "zaradność" nie miały znaczenia


@pijekubusplay: większość kobiet na to patrzy, co jest całkowicie normalne, lepiej spotykać się z pracującym gościem czy z kimś kto na browary bierze hajs z matki emerytury? xD
Z tym że sporo Ukrainek na serio poluje na obywatelstwo, mam kontakt z Ukrainkami na kursie i już kilka mi powiedziało wprost, że są tu żeby znaleźć męża
@arteria: Jasne że z tym pracującym. Ale jeden moze robić w januszexie ze 2500 a drugi za 6k. Ja nie mówie że to nie normalne na to patrzec tylko że to robicie.
Na jakim kursie? No i jeszcze jedna zaleta ich - mówią wprost że chcą bolca Polaka bo liczą na obywatelstwo. Pytanie ile od siebie dają i czy rozwód nie oznacza utraty obywatelstwa?
@pijekubusplay: Nie wiem jak z rozwodem, też nie wiem co masz na myśli z tym "ile od siebie dają"- pod jakim względem?
Kurs na asystentkę stomatologiczną, ja poszłam żeby zobaczyć czy mi się spodoba i później iść ewentualnie na stomatologię, one- żeby mieć pretekst do zostania w Polsce. I to nie jest tak, że ja sobie wymyślam, te które mówią jako tako po polsku to mi powiedziały czemu tu są.