Wpis z mikrobloga

Wykopki czemu podniecacie się tak sondażami, nie jestem trollem, ale Duda wygra te wybory.
Dlaczego - bo od kilku dobrych lat obserwuje co się tu dzieje i zawsze jest tak samo. Tak samo było ze pis przypierniczy wybory a je wygrał. Wtedy tez to pisałem.

Wieś jest nieoszacowana i Duda ma tam ukryte 1,5-2% Trzaskowski musiałby mieć w sondażu tyle więcej na Dudą żeby był remis !!! a żeby wygrać jeszcze z 0,5 więcej....

Niestety ale czekają nas drugie Węgry, repolonizacja mediów i rozwalanie państwa do końca. Wieś już się nie opamięta widzę to na co dzień. Oni patrzą w wiadomości i TVP jak w obrazek... przykre to wszystko ale prawdziwe


#wybory #duda #trzaskowski #wyboryprezydenckie2020 #andrzejduda #polityka
  • 20
@awdr: Piszesz tak ogółem na wykopków wszystkich, ale przecież 5 lat temu większośc wykopków była za dudą bo była tu potężna pisowska propaganda że wina tuska i chodź szogunie komorowskiego + były w płomieniach rzeczy że pis wygrał wsadzi platforme do więzienia, więc o czym Ty mówisz?xd
@awdr Według PROGNOZ wygrywa, a prognozu to sondaże + za granicą + frekwencja + to ze nie ludzie się wstydzą tego na kogo głosowali + wsie + rosnące/malejące poparcie + błąd statystyczny
@konradpra: Ja robię co mogę ale to już jest ściana i beton, nikogo z pis nie udało mi się przekonać a jak obserwuje FB to szkoda gadać. Trzaskowski zło wcielone na wsi, szatan, kłamca itd... wiadomości zrobiły ludziom papkę z mózgu. Przykre to ale nasze społeczeństw jest niewykształcone, bardzo podatne na manipulacje ale najgorsze ze oni nie wiedzą do czego to może prowadzić a #tvn milczy zamiast pokazać co wydarzyło się
@awdr przecież w parlamentarnych miał mieć pod 50% a skończyło się na 43%. Przegrali też w senacie. Po co ten pesymizm. Mecz jest do wygrania.
@awdr: Trzeba walczyć do końca. Sądzę że ogromną większość emigracji europejskiej zagłosuje na Trzaskowskiego.
W pierwszej turze niby zapisane było 390 tyś.
W drugiej turze jest większa mobilizacja.
Oceniam że może głosować na emigracji nawet ponad 500 tyś. USA to w tym jakieś 50 tyś.
Musimy liczyć się z najgorszym a walczyć o najlepsze.
Bez defetyzmu, rozum podpowiada mi że D. ma większe szanse ale trzeba zrobić wszystko by ten dramatyczny
@awdr: I zagłosujesz na PO tylko dlatego, że "repolonizacja mediów"? Powiem, jaki mechanizm mnie martwi; mieszkańców wsi przedstawia się jako pańszczyźnianych chłopów, bez wykształcenia, osoby starsze (nasi rodzice, dziadkowie) to katole i mochery, bardzo łatwo kogoś wyśmiać, próbować zawstydzić, zwłaszcza jeśli nie jest obdarzony urodą, dlatego łatwo się tutaj płytko myślącym ludziom dowartościować i mieć poczucie, że należą do tej elity intelektualnej, na którą kreują się czasem w karykaturalny sposób dziedzice
@domsky: Daj sobie spokój bo ja miałem do czynienia już z tą władzą. Widziałem na własne oczy jak potraktowali grupę społeczna w której pracuje podczas strajków, kłamstwo na kłamstwie. Takiej manipulacji nie widziałem nigdy jak żyje.

Co do pieniędzy przytulam wszystko co jest dawane bo to moje pieniądze które zostały mi odebrane w podatkach, jak państwo woli rozdawać niż inwestować w rozwój kraju to na to nic nie poradzę. Ojciec dudy
@awdr: Chcesz powiedzieć, że podatki wymyślono za PiS i złe PiS Tobie coś zabrało? Podatki płacisz jeśli zarabiasz, w rozliczeniu rocznym odzyskasz to co wpłaciłeś, także Twoje wytłumaczenie "biorę bo mi zabrali" nie do końca się broni. Jeśli chcesz wspomnieć o VAT - tego podatku też nie wymyślił PiS, pierwotnie była to jedna kartka z ustawą, obecnie nie sposób przebrnąć przez tą ustawę. Właśnie to o czym mówiłem robisz, taki Morawiecki
@domsky: Te wybory to już ostatnie jakie sa demokratyczne wspomnisz moje słowa następne będą plebiscytami. Pis już ma Polsat pozostał TVN. To co się dzieje Morawicki jeździ i rodzaje pieniądze z funduszu który jeszcze nie istnieje... To samo robi ziobro ... to już jest koniec Polski jaka znamy
Oby nie stało się tak jak mówisz. Myślę, że demokracja ma się dobrze, inna sprawa, że mamy jeszcze bardzo niedojrzałe społeczeństwo, bardzo podatne na manipulacje, do tej naszej demokracji. Pieniądze, o których mówiłem, że wracają do Niemiec, to pieniądze, które od lat już do nich wracają, nie od dziś, przepływy pieniężne z drenowania naszej gospodarki są tak gigantyczne, że większość ludzi nie potrafi wyobrazić sobie tej skali, bo dla nich sto tysięcy