Wpis z mikrobloga

@goldboy: @jezyczka: tylko ja nie wiem czemu tak wszyscy bronią Trzaskowskiego. On sam chce wprowadzić jakieś 300+ dla madki, powiedział, że chce podpisać podatek od Netflix.

Tak naprawdę jesteśmy w #!$%@? sytuacji, bo Duda to sami wiemy jaki jest, a Trzaskowski szansa, że będzie odpychał dziwne ustawy i podatki właśnie idzie się paść z takimi informacjami..
@Tasde: gdzie ja napisałem, że Duda lepszy? Znowu coś sobie wmawiacie XD obowiązkowy test czytania ze zrozumieniem przed głosowaniem powinien być. Wzajemnie obie strony się manipulują i robią wszystko, a nikt nie zauważa, że wybory prezydenta Duda vs Trzaskowski to totalne gówno, syf i w tym kraju się nic nie zmieni. Od parunastu lat POPIS ma poparcie rzędu 70%...
@Ka4az no ciekawe że mają tyle. Bo jak inna partia centrum startuje to wyborcy mają #!$%@? a potem pół Polski narzeka że ciągle te same mordy rządzą. Glosowales na Gwiazdowskiego rok temu? Jak nie, to teraz się nie baw w symetryzmy.
@ZaplutyKarzelReakcji: chodzi mi o sytuacje w kraju, gospodarkę. Obaj kandydaci mają na nią #!$%@?. Liczą się tylko głosy i rozdawnictwo. Wprowadzanie nowych podatków.. Trzaskowski nawet nie miał programu wyborczego praktycznie do końca wyborów - naprawdę to ma być kandydat, na którego głosuje tyle osób? (I nie, nie głosuję i nie głosowałem na Dudę).

@Tasde: Ale to wina tego, że wszyscy kandydaci w Polsce to jakieś miernoty. Albo niszczenie gospodarki przez
@Ka4az akurat Gwiazdowski był środkiem. Gospodarka wolnorynkowa ale w ekonomicznym wydaniu a nie anarchii jak u Konfederacji, poglądy konserwatywne ale bez radykalizmu i tylko 70 tysięcy glosow. To się zamiast tego ludzie bawią w głosy na radykałów zarówno lewicowych jak i prawicowych którzy nigdy do władzy się nie dostaną a na końcu wygrywa PO z PiSem.