Wpis z mikrobloga

@Grzesiu99 Ja np nie piszę, że to jedno zło tylko, że pry ostatnoch wyborach wykopki też pisali podobnie, żeby głosować na Dude przeciwko Bronkowi, co jest w #!$%@? śmieszne. Według mnie każdy głosujący w I turze na trzaska tylko ptzeciwko andrzejowi to debil i najpewniej nie chciało mu się sprzadzać poglądów gospodarczych/społecznych tego kandydata (znam takie osoby). W pierwszej mogli głosować na kogo chcą, gdyby każdy poświęcił choć kilka godzin, żeby znaleźć
Pobierz P.....e - @Grzesiu99 Ja np nie piszę, że to jedno zło tylko, że pry ostatnoch wyborac...
źródło: comment_15941009177BsCdByFHPny7MyflcwY4q.jpg
@Grzesiu99: PO jest tak demokratyczne, że koleś który zrobił stronę internetową śmiejącą się z Bronka miał wjazd na chatę z samego rana, na Marszu niepodległości były prowokacje i pałowanie ludzi. Jakbyś nie miał tak krótkiej pamięci, to pamiętałbyś też, że PO wprowadziło ustawę, która de facto zakazywała gry w pokera, a policja wparowywała do mieszkań i zamykała ludzi za to, że chcieli po pracy w ramach relaksu sobie pograć. Zanim zaczniesz
@Viscop: Przecież masz wybory więc gdzie tu brak demorkacji? To samo głosowanie w sejmie nad sraczka legislacyjną. Typowa demorkacja w pełni sukcesów no i wola ludu realizowana w pełni socjal leci pełnym strumieniem a jak ktoś głośniej krzyknie to rząd się wycofuje albo robi to co lud chce. Gdzie tu brak demorkacji? Właśnie TO jest demorkacja - PiS jest najbardziej demokratyczna partia jak do tej pory i to bezkonkurencyjna w tym.
@ArpeggiaVibration: "jak ktoś głośniej krzyknie to rząd się wycofuje" bzdury. "PiS jest najbardziej demokratyczna partia jak do tej pory i to bezkonkurencyjna w tym" to cię już dyskfalifikuje jako dyskutanta. Nie masz pojęcia czym są standardy demokratyczne. Nie brak opinii, że wyborcy konfy, którzy piszą takie bzdury są pożytecznymi idiotami pisu.
@muwieszeptem: to czy mnie cokolwiek dyskwalifikuje czy nie to nie ty decydujesz - a w szczególności na pewno nie twój brak argumentów i emocjonalne pyskowanie frustrata.

Standardy demokratyczne to puste obietnice bez pokrycia, PRowa socjotechnika, kłamstwa, manipulacje, brak dobrego smaku, brak sumienia, głupota i rozhustywanie emocjonalne ludu. To są twoje standardy. Moje nie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ArpeggiaVibration: zamienienie TVP w tube propagandową,próby wpływania na sądownictwo,brak poszanowania dla praw człowieka. To są wartości które są nie do przyjęcia w zachodnioeuropejskiej kulturze i nie są demokratyczne ogarnij to że demokracja to nie jest tylko sposób wybierania.
@Grzesiu99 Demorkacja to ustrój i sposób sprawowania władzy a nie żadne prawa człowieka czy kontrola mediów. Doucz się.

Jeżeli chodzi ci o skutki demorkacji to tyrania większości zawsze prowadzi do tyranii partii lub jednego człowieka zgodnie z historią ustrojów chociażby wg analiz Monteskiusza czy Arystotelesa. Historia państwowości to nie sto czy dwiesicd lat a tysiące.