Wpis z mikrobloga

@Zoliborskaskoda: wybierz sobie branżę i idź w nią, jak masz kasę zrób licencję na pilota jak chcesz się dorabiać to uciekaj do większego miasta, szukaj partnerki i razem zwiedzajcie świat, oglądajcie filmy, rozmawiajcie.
Gdybym znów mógł podjąć wybór w zasadzie poprowadziłbym życie tak samo z drobnymi korektami na poświęcanie czasu ludziom którzy okazali się #!$%@? warci.
@Zoliborskaskoda:

uciekaj z wykopu bo cię zniszczy
nie graj w gierki cały dzień
Zdaj prawko
znajdź jakiś kolegów i często wychodź z nimi połazić
jak interakcje z innymi ludźmi są dla ciebie problemem to psycholog/psychiatra byś nie został bez żadnych kontaktów
ucz się języka (angielski/niemiecki)
uprawiaj jakiś sport byś jak dziadek się nie czuł
nie oglądaj borno
@zezowatakuternoga: Niestety myśle podobnie, od zawsze nie miałem przyjaciół oprócz podbazy oraz byłem skrajnie nieśmiały, rzecz jasna nie całowałem zadnej dziewczyny.
A o czym Ty poznałeś ze juz nie ma ratunku?
A i w moim przypadku ratunkiem mogą być jedynie dobre dna, bo psychikę ma juz zbyt #!$%@?ą na tak młody wiek
@Zoliborskaskoda:

będą to rady w stylu #rozwojosobistyznormikami ale po czasie stwierdzam że u mnie podziałało mimo że dalej nie uważam siebie za normika

1) o twoich żenujących sytuacjach pamiętasz tylko ty więc #!$%@? co myślą inni tyczy się to też robienia rzeczy, które nie są żenujące ale obawiasz się co inni powiedzą np chodzenie na siłownie chwilę pośmieszkują ale po jakimś czasie będzie to dla wszystkich normalne
2) jeśli masz możliwość