Wpis z mikrobloga

@Odwrocuawiacz: dziewczyny szukam, choc na razie nawet się nie całowałem co na tym tagu łatwo się domyślic, więc juz osatnie chwile, a ja wole iść na studia bo jestem w liceum o nie ciagnie mnie do zawodów techicznych za bardzo, a juz urodzilem sie w stolycy woj. pomorskiego
@MementoMeme: 1. Nie mam co innego robić, a bez niego mam depresje
2. Idzie coraz lepeij z tym, ale teraz siedze na wykopie i na yt, więc sie nie zmieniło xd
3. Po co?
4. Zaczynam poznawać od niedawna
5.jestem u psycholga i psychiatry od niedawno, ale zastanwiam sie czy warto wydawac az 100 zł (z rodziców kasy, no ale mysle nie zasługuje na tyle)
6.Ucze sie nawet dobrze angielskiego bo
@failed_normie: 1 opanowane na wysokim poziomie
2 opanowane na wysokim poziomie
3 opanowane na wysokim poziomie
4 praiwe nie ma kontaktów społecznych to tez wrogow nie mam
5 hmm o fryzure dbam bardzo, o ubrania tez nawet
6 mam takie cos
7 To moje marzenie najwieksze i powoli sie udaje
8 sami mnie zaczepiaja bo u nas to sie odbywa w toalecie ale nimi gardzę bo zwykłe normiki
@Zoliborskaskoda:
1. mówię ci, wykop ryje banie
2. no cóż
3. łatwo będzie się dostać w jakieś miejsce, jak mieszkasz w mieście to może takie ważne nie jest ale na wsi to raczej trzeba mieć by nie być zależnym od autobusów/rodziców
4. gut
5. warte swojej ceny by w przyszłości nie mieć problemów z głową, tym bardziej że rodzice płacą
6. gut
7. gut
8. no cóż

jak ty normik jesteś
@Zoliborskaskoda: Tak sb czytam i w sumie masz dobre rokowania, jak nie chcesz skończyć jako 30 letni mirek to po skończeniu okresu edukacji byś musiał pójść do pracy, mieć tam kilku kolegów by nie zostać samotnym, oraz ogarnąć problemy z głową jeżeli jakieś masz (depresja, trauma, fobia społeczna. itp.). I nie wkopać się w alkoholizm
@MementoMeme: Oni mówią ogółem prawdę.

Lame normie
Take the test at dulm.blue/normie

X - -1
Y - -0.5
Percentile ? - 37.3971
Tier - C - Normie

The Normie that doesn't do normie stuff. He has a subtle hint of autism, which Normies can detect, causing them to be 'lame'. He usually has unconventional interests like gaming or anime, but still gets laid. He might not get laid, but he can.
@Zoliborskaskoda: U mnie początek mojego upadku zaczynał się praktycznie już w gimnazjum, kiedy byłem gnojony przez innych za nic. Zryło mi to. trochę beret, ale w teorii ogarnięcie się byłoby możliwe, lecz jednak pojawił się problem w szkole średniej, kiedy 2 razy #!$%@?łem 1 klasę (chociaż za 1 razem za bardzo do szkoły mie chodziłem, ale rezultat i tak byłby taki sam). Oczywiście nietrudno się domyśleć, że zrezygnowałem po 2 spalonych
@MementoMeme: A teraz dokłądniejsza mojego interpretacja wyniku na normika:
1. Tak, nie robię normickich rzeczy.
2. Tak jestem autystyczny, ale lekko, ludzie zawsze zauwazają po czasie ze jestem w chmurach no i jestem nieśmiały ale to juz skrajnie, choc to w przeszłosci, teraz to juz normalnie/lekko ponadprzecietną śmiałości, ale pietno mam wielkie
3. Mam niekonwcjonalniejsze zaintersowania nawet od grania czy anime
4. Nie całowałem sie, ale poprzez moje dna mam szanse
@MementoMeme: Alkoholizm mi nie grozi, bo piłem tylko kilka razy i nie smakuje mi alkohol
Idę na studia po szkole prawie na pewno i jest dosc duza szansa na znaleznie kogś, jak nie na studiach, to na ulicy, nawet rozową bo chyba pojade sobie na nie do Krakowa
No to zostane na razie o tego psychologa i psychiatry, bardziej niz SSRI (Asentra) pomagją mi spłąszczae nastroju (Lamitrin S) a z psychologiem