Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
Ja p------ę, jaka drożyzna nad tym naszym polskim morzem. Nie wiem jak ja się pobieram po takim rachunku za obiad dla dwóch osób, masakra.

A tak na serio to widzę w ostatnim czasie jakąś zmasowaną akcję szkalowania polskiego wybrzeża m.in. właśnie za ceny. Prawda jest jednak taka, że ludzie to kretyni i albo nie potrafią sobie zrobić jakiegoś prostego researchu, albo nawet zwykłego cennika nie umieją przeczytać.

Nie wiem gdzie wy jadacie, że płacicie za obiad więcej niż nawet te ~120 zł.

Kupiłem też 10 wędzonych śledzi i jednego pstrąga za oszałamiające 20 zł. Kurde, nawet wędzony węgorz był po 140 zł za kilogram co jest względnie normalną ceną jak za miejscowość turystyczną i lokal tuż przy morzu.

Malkontenci, wszędzie malkontenci.

Pic. rel. żarcia w komentarzu.
#podroze #podrozujzwykopem #polska #polskiemorze #turystyka #niepopularnaopinia #gorzkiezale
Krupier - Ja p------ę, jaka drożyzna nad tym naszym polskim morzem. Nie wiem jak ja s...

źródło: comment_1593938030Bj917kZnc6eLjb0Oqkp1YH.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@py-jter: nadal nie czytasz ze zrozumieniem. Wybacz, ale nie jestem nauczycielem by cię tej umiejętności teraz uczyć.

Iksde.

P.S. Knajpa znajduje się 50 m od morza.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@py-jter: ty jesteś taki niemyślący normalnie na co dzień, czy tylko w tym wątku się na takiego kreujesz?

Kupiłem rybę za normalne pieniądze co ostatnimi czasy było negowane mówiąc, że się nie da bo "nad Bałtykiem jest drogo". Jak widać nie jest, a takie p---------e jest tylko p----------m właśnie głównie przez ludzi, którzy nie ogarniają podstaw życia (czytanie cenników, matematyka i takie tam).

P.S. Mrożona ryba nie to nie jest coś złego jeśli jest sprzedawana za rozsądne pieniądze. Mogłem wziąć świeżą flondrę (wziąłem halibuta), jak widzisz wybór
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@py-jter: mam prośbę - weź korki z czytania ze zrozumieniem bo w ogóle nie ogarniasz intencji tego wpisu. Tymczasem żegnam.

Iksde iksde
  • Odpowiedz
@py-jter: gościu, prosiłem. Wróć jak nabierzesz umiejętności czytania ze zrozumieniem. No więc co tu jeszcze robisz?

P.S. W używaniu iksde nie ma nic złego. Ale n-----------e tym w co drugim zdaniu świadczy tylko o tym, że jesteś niepoważny.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@py-jter: ok, nadal nie rozumiesz, a że nie chcesz się doksztalcic to nie. Wybacz, nie mam czasu i chęci na rozmowy z takimi ludźmi. Żegnam.
  • Odpowiedz