Wpis z mikrobloga

Na spotted pojawiło się zdjęcie wyrzuconej na śmietnik komody z lat 70 w całkiem niezłym stanie, więc moja wewnętrzna cebula nie pozwoliła mi przejść obojętnie obok takiego cuda (szczególnie, że od dawna takiej szukam) i pojechałam zobaczyć czy jeszcze jest. Zajeżdżam, jest, ale zaklinowana wśród innych mebli. Siłowałam się z nią dobre dziesięć minut, ale nijak nie chciała ruszyć, więc powoli zaczęłam spisywać ją na straty. Wtem zjawia się ON, cały na biało... PAN MENEL i mówi, że pomoże. Takim oto sposobem we dwójkę z Panem Menelem, niczym najlepsze ziomki wyciągnęliśmy komodę ze śmietnika i w tym momencie obydwoje wygraliśmy życie, Pan Menel dychą za pomoc, ja komodą do renowacji. Pamiętajcie, nie każdy bohater nosi pelerynę, niektórzy śmierdzą gorzałką i brakiem higieny osobistej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zastanawiam się tylko jak to musiało wyglądać dla postronnych obserwatorów... xD
#heheszki #zycie #piatekpiateczekpiatunio #menel
Lubiepoziomki - Na spotted pojawiło się zdjęcie wyrzuconej na śmietnik komody z lat 7...

źródło: comment_1593842227pgdpRKv0AbXnhOHlGmlyIS.jpg

Pobierz
  • 109
  • Odpowiedz
@FulTun: gościu menel to menel nazywajmy rzeczy po imieniu. Nawet on jest pewnie świadom tego że jest menelem.
Nie znaczy to że jest złym człowiekiem, po prostu taki ma styl bycia i #!$%@?
  • Odpowiedz
@Lubiepoziomki: to byłem ja, byłem z ziomkiem wczoraj na piwie, po pandemii nie zdążyłem jeszcze się dopchać do fryzjera.. dzięki z idę czym prędzej bo już mnie od meneli na wykopie wyzywajo
  • Odpowiedz
Pamiętajcie, nie każdy bohater nosi pelerynę, niektórzy śmierdzą gorzałką i brakiem higieny osobistej ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Lubiepoziomki: Bardzo szanuję, że na kacu i bez prysznica poszłaś ratować ten mebel ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz