Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Blackpill_RAW: fajny bylby tez watek wpleciony waldka ryska i jarka ktorzy sa po 165cm wzrostu maja zakola i nosy jak tukany i przyszli do klubu w garniakach z bierzmowania i mysla ze znajda partnerle na zycie
  • Odpowiedz
@dzbanzyciowy: nie mial ojca i mieszkal z matka w biednej okolicy na przedmiesciach memphis ale dzieki swoim ,,homies’’ rozkrecil business narkotykowy i zaczal zarabiac staxy na mecie. Potem jego homie powiedzial mu zeby kupil jakis dom w polsce bo tam bedzie mogl za darmo ,,get laid’’
  • Odpowiedz
Klub Cubano


@Blackpill_RAW: byłem raz w Cubano. Tylko się ciemnuchom zęby świeciły na parkiecie. Najlepsze było jak poszedłem do klopa tego przy palarni. Przed męskim stoi jeden hiszpan czy tam inny brązowy, no i tak stoje 5min nikt nie wychodzi, no to otwieram drzwi a ten hiszpan mnie lapie za reke i mowi ze nie bo zajęte, zaglądam i mysle co on #!$%@? jak pisuar wolny, a ja szczać tylko. Powalczył
  • Odpowiedz
Na koszt przegrywa baluj!

Gdy tylko na horyzoncie pojawią się Brad i Kane - czarnoskórzy herosi, to p0laki zakolaki pójdą w odstawkę! Blondyny same ich zaczepią i będą ułatwiać im zadanie. Wszak do nich czują prawdziwy pociąg.

O 3 nad ranem cała czwórka uda się na strzeżone osiedle deweloperskie Brada, by skonsumować znajomość.

Sara i Kornelia oddadzą się całkowicie Tyronom. Poczują głęboko w sobie hebanowe szpady czarnych rycerzy! Ich otwory ciała będą
  • Odpowiedz