Wpis z mikrobloga

Dzień dobry!

Organizuję POTĘŻNE #rozdajo - jeżeli Rafał Trzaskowski wygra drugą turę najbliższych wyborów prezydenckich, to wśród plusujących wylosuję jedną osobę, której wyślę butelkę wybranej w----y (lub butelkę innego alkoholu do 100 zł).

Zamierzam świętować początek powrotu Wolnej Polski dobrym drinkiem, więc niech ktoś jeszcze ma tę przyjemność na mój koszt ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Zasady:
- zielonki zarejestrowane po opublikowaniu tego wpisu nie biorą udziału,
- pisowscy agitatorzy również nie biorą udziału (po wylosowaniu będę pobieżnie analizował aktywność Mirka na wykopie) - to nie jest konkurs dla niewolników,
- plusujemy do rozpoczęcia ciszy wyborczej,
- losowanie po ogłoszeniu przez PKW oficjalnych wyników ze 100% komisji wyborczych,
- wysyłka paczkomatem na terenie Polski na mój koszt.

Powodzenia!

#wybory #bekazpisu #polityka
Wariner - Dzień dobry!

Organizuję POTĘŻNE #rozdajo - jeżeli Rafał Trzaskowski wygra ...

źródło: comment_1593757385ZersUgVY39uMeSZ353RXN2.jpg

Pobierz
  • 126
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wariner: Zaplusowałem, ale zaznacz że wysyłasz po tym ja SN potwierdzi ważność wyborów. A jeszcze lepiej po zaprzysiężeniu. Bo inaczej to wiesz, reforma sądów i tak dalej - dla chcącego nic trudnego zrobić tak, żeby się wybory okazały nieważne ;)
  • Odpowiedz
@Wariner: niestety polskie upodobanie do niewolnictwa chyba nie pozwoli na zrealizowanie tego scenariusza. Mirek pozdro za pomysł. Ja tam strzelę kielicha i wpadnę w zadumę, zastanawiając się co będzie za 30 lat w tym naszym gównodole.
  • Odpowiedz
@hayabusa_ki_43: Myślę, że jeżeli SN nie potwierdzi ważności wyborów mimo wygranej Trzaskowskiego, to ludzie masowo wyjdą na ulicę (ja wyjdę). Bądźmy więc dobrej myśli ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz