Wpis z mikrobloga

Dzień dobry!

Organizuję POTĘŻNE #rozdajo - jeżeli Rafał Trzaskowski wygra drugą turę najbliższych wyborów prezydenckich, to wśród plusujących wylosuję jedną osobę, której wyślę butelkę wybranej w----y (lub butelkę innego alkoholu do 100 zł).

Zamierzam świętować początek powrotu Wolnej Polski dobrym drinkiem, więc niech ktoś jeszcze ma tę przyjemność na mój koszt ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Zasady:
- zielonki zarejestrowane po opublikowaniu tego wpisu nie biorą udziału,
- pisowscy agitatorzy również nie biorą udziału (po wylosowaniu będę pobieżnie analizował aktywność Mirka na wykopie) - to nie jest konkurs dla niewolników,
- plusujemy do rozpoczęcia ciszy wyborczej,
- losowanie po ogłoszeniu przez PKW oficjalnych wyników ze 100% komisji wyborczych,
- wysyłka paczkomatem na terenie Polski na mój koszt.

Powodzenia!

#wybory #bekazpisu #polityka
Wariner - Dzień dobry!

Organizuję POTĘŻNE #rozdajo - jeżeli Rafał Trzaskowski wygra ...

źródło: comment_1593757385ZersUgVY39uMeSZ353RXN2.jpg

Pobierz
  • 126
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wariner: śmiejecie się z elektoratu pisu, że się sprzedali za 500 zł miesięcznie, a tu najwyżej wyplusowany wpis zachęcający do głosowania na tęczową Rafalale w zamian za iluzje możliwości otrzymania flaszki podłego alkoholu xD

Elita internetu xD
  • Odpowiedz
@Wariner: jaka wolna Polska czlowieku co ty pier..... , juz zapomnieliscie jak za Tuska wyszliscie pierwszy raz w zyciu i ostatni bo wam acta2 chcieli skasowac memy i p---o w necie? xD wolna Polska ku... o wolna Polske to walczylo 10mln czlonkow Solidarnosci, a nie takie szczyle jak wy na wykopie, tys wydzial jeden z drugim zamordyzm i cenzure zwale
  • Odpowiedz
@Wariner: ja sobie wymyslilem to tak ze jak beda wybory to robie zdjecie z pojscia na wyborów i dodaje na story facebookowe potem jak sie okaze ze trzaskowski wygra to otwieram szampana i dodaje do poprzedniego z jakims podpisem, jak trzaskowski przegra to pije tego szampana w smutku a na story wrzucam zdjecie stonogi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz