Wpis z mikrobloga

@Bananowy_Kochanek: Prawda jest taka, że to za Czeczetkowicza działy się najbardziej absurdalne i najlepsze historie Konona. Wypromował Konona już w 2006 roku, a Ciacho było następstwem tej popularności. Sam pamiętam , że w 2006 w moim liceum to nawet nauczyciele wiedzieli kim jest Kononowicz.
@BombaskaEskadraLotnicza: ooo zeby tylko to byl jeden kanal xD Nie moge znalezc tego swojego wpisu, gdzie liczylem wszystkie jego kanaly na YT. Dodajmy do tego spam grupy na FB. Dodatkowo gosciu tylko ,,dej mi"

@ACE41: kononem wtedy caly kraj zyl ale oczywiscie to axelek twierdzi, ze to dzieki niemu konon jest tym kim jest (nie pamietam czy komentarz czy na live odpowiedzial komus).

Ciekawe ile tego typu materialow
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Romano4011: @Bananowy_Kochanek: Jak by nie patrzeć, to Axeli wrzucił Spot Konona na YT. Bez tego z dużym prawdopodobieństwem, nikt by o Kononowiczu nie usłyszał.
Oczywiście mówienie o tym że to on go "stworzył" to może trochę za dużo, ale już stwierdzenie że rzucony przez niego kamyczek zapoczątkował lawinę popularności jak najbardziej bym poparł.
@Bananowy_Kochanek: Uważam, że w jakimś stopniu się przyczynił. Tym bardziej że to on wrzucał filmy na youtube , gdzie Czeczetkowicz wtedy nie umiał ogarnąć internetu. Gdyby nie jego działania i pójście za ciosem to o Kononie byłaby tylko wzmianka, że śmiesznie wystąpił na wizji.
@ZbigniewUSA: Mexicano? jaja chyba sobie robisz. Czym się niby wyróżnił po za jałowym przytakiwaniem na gadanie Kononowicza. Zero pomysłu, zero kontentu. To Kononowicz go wykreował i dzięki niemu może teraz istnieć w internecie, gdyby nie poszedł tam z kamerą to zachlałby się z Mario w krzakach. dla mnie ten gość jest nic nie wnoszącą pijawką, która sie przyssała do Konona. Zestawianie go obok Niemieckiego to jakby porównywac serial Klan do Ojca
@ACE41: nie uważam że Mexyk jest na równi z Niemieckim. Jednak nie można odmówić Mexykanowi że współtworzył Uniwersum choćby jako mobilny statyw nagrał wiele kluczowych sytuacji. Wojny Szkolno-Bobolskie też są częścią historii. Możemy go nie lubić, ale jego wkład był dość znaczny
@ZbigniewUSA: Dla mnie tak samo współtworzył uniwersum jak Natalia i informatycy z lajtów. Gdyby go nie było nie odczułbym żadnej różnicy, znalazłby się kolejny giermek z kamerą. Przyszedł nagrywać do Konona wtedy gdy Niemiecki robił z tego absurdalne filmy, a nie serial jak big brother.
@KamyQ: On wrzucił nagranie na YouTube ze studia Jard. Tępo w jaki sposób się to nagranie rozpowszechniło to podejrzewam, że to zasługa #axeliocontent, bo prawdopodobnie promował w mediach Krzysztofa K i to ON ponoć załatwił mu rolę w filmie"ciacho". ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#axeliocontent może siebie nazywać jednym z twórców uniwersum.

Ja już z nim zakończyłem znajomość we wrześniu tamtego roku, a przy mojej aferze z
@ZbigniewUSA: Niemiecki działał od 2008 roku z mniejszymi lub większymi przerwami. Poznał go z nim Czeczetkowicz, który zaangażował go jako kierowca do Warszawy gdy jechali do programu Najsztuba.
Także Niemiecki z mniejszą lub większą częstotliwością nagrywa od 2008 roku.
@enterex: ,,Ja już z nim zakończyłem znajomość we wrześniu tamtego roku, a przy mojej aferze z innym patostrimerem to występował do mediów, za mnie bez mojego upoważnienia i przez to zostałem zablokowany w mediach bo nie nagrałem na czas oświadczenia by zaprzeczyć tym oszczerstwom, a podejrzewam że to tak osoba rozpromowala w 2017 roku to nagranie i wyszło że to moja wina bo wiem to od pewnej dziennikarki że to
@Bananowy_Kochanek:

Dla ciebie czy innych padaka, ale dla mnie i dla mojej rodziny to był koszmar. Jakieś durne komentarze pod artykułami, a trzeba było jeszcze poprosić o pomoc prawnika, który do mediów też pisał i wyjaśniał (np. po interwencji prawnika zniknął duży artykuł w serwisie interia.PL). Jakieś koszta były, ale nieduże. Moją rodzinę poinformował jakiś dziennikarz, że informacja o mojej „niepełnosprawności" pochodzi od wykopu, a tam się najwięcej wypowiadał ten co
@enterex: kurde wspolczuje chociaz to i tak gowno w stosunku do tego co musiales przezywac. Ja do Ciebie stary nic nie mam. Baa toz ja wrzucalem tutaj (robilem to w dobrej wierze a nie aby toczyc beke) ten szajs co ten #!$%@? robil w stosunku do Twojej osoby + tag robil tak aby goscia zbanowac (wiem ze mirrory ale po cholere takie ,,produkcje" + tam tylko pokazane bylo, ze
@enterex: Czyli wychodzi na to, iż nie dość że ten cymbał cię wykorzystywał, traktował przedmiotowo to jeszcze na dodatek cię upokorzył + jeszcze podając na ciebie fałszywe zeznania. Tak samo jak niedawno gadał na ciebie bzdury, że zacząłeś brać dragi i uzależniłeś się od alkoholu oraz prostytucji.

Jednak dobrze, że nie podzieliłeś losu Natalii, bo byłoby jeszcze gorsza sytuacja. Akurat w samą porę się ogarnąłeś i zerwałeś jakiekolwiek z nim (Szanownym
@Kaboone1: nie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Sądy by mógł mieć za jego umiejętności montażowe, ale daje mu spokój. Zakończona znajomość z moją osobą to dla tego właściciela auta poważna strata.
Wywiad z Grzegorzem Braunem jak i inny materiał z kodu też zniszczyła pewna „nacjonalistka” z czerwonymi włosami co studiowała na UwB, bo wyzywała mnie od „daunów” gdy wywiady robiłem, a Pan O zamiast to wytłumić lub dać
@enterex: co to za jakaś patologia!? Współczuję Wam, że musicie rozgrzebywać swoje prywaty na forum publicznym po jakichś wykopach. Łapię się za głowę bo to dziecinada. Poradziłbym sobie z tym axeliem w dwie sekundy, no ale nie każdy może być tak ustawiony. Ten tag to jednak niekończąca się drama party.
@Bananowy_Kochanek: @ACE41: @Zwanek: @enterex: Tak jak @ZbigniewUSA: wcześniej wspomniał należy Oddzielić wypromowanie samego Kononowicza i stworzenie uniwersum.
Bzdurą jest stwierdzenie, że Oskar stworzył uniwersum. Moim zdaniem jest nawet sporym nadużyciem stwierdzenie, że jest twórcą Kononowicza.
Za wykreowanie Kononowicza odpowiada Czeczetkowicz i Czarniawski. Słynne nie piję i nie palę papierosów od maleńkiego było sugestią samego Czeczetkowicza - Wspominał o tym kiedyś.
Kłamstwem też jest jako iż Oskar stworzył