Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@mlyn-wodny: nie chce wnikać kogo wybrać, który scenariusz jest lepszy itp
Zastanawia mnie jedna okoliczność. Do tej pory Duda potrzebował aparatu PIS by dostać reelekcję. Trzeciej kadencji nie ma. Może będzie próbował się urwać ze smyczy? Co sądzicie?
  • Odpowiedz
@wolny_kangur właśnie ktoś ostatnio mówił w wywiadzie, że zazwyczaj w drugich kadencjach prezydenci się trochę uniezależniają i mają szansę na zrobienie sobie dobrej prasy, żeby społeczeństwo dobrze ich zapamiętało. Andrzej wykrzykując te tvpisowskie frazesy nie brzmi zbyt autentycznie, więc może jest szansa, że trochę się wyposrodkuje jak zacznie używać własnego rozumu. Tak czy siak, dla zdrowia narodu fajnie by było jakby Jarek w końcu coś przegrał
  • Odpowiedz
Może będzie próbował się urwać ze smyczy? Co sądzicie?


@wolny_kangur: Sądzę, że musisz być pisowskim agitatorem, bo trzeba by być naprawdę ciężko ułomnym, żeby wierzyć w jakąkolwiek niezależność Adrianka.
  • Odpowiedz
@wolny_kangur: No to ci przecież wyłożyłem, że tylko naiwniak, kretyn lub kryptopisowiec może sugerować jakąkolwiek niezależność Du*y, bo ten nie dał ŻADNEGO przykładu ani dowodu jej istnienia. A miał na to 5 lat! Szmacą faceta na każdym kroku, a wywaleniem Kurskiego z TVP tylko po to, żeby przywrócić go po kilku sekundach to wręcz wytarli nim podłogę. Taki to jest niezależny nasz pan prezydent.
Więc czego się pienisz?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@instalacja: ok, to tylko taka myśl. Sam nie wiem, i nie powiedziałem, że tak sądzę. Ale taki scenariusz jest możliwy. Nie znaczy, że w to wierze.

Z drugiej strony PO miało 8 lat i nawet związków partnerskich nie wprowadzili, albo in vitro xD
Z czym do ludzi. PISPO tak samo kłamią, jedni lepiej drudzy gorzej. Tyle. Miłego wieczoru.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@mlyn-wodny: Czemu wszyscy się czepiają 7% z 65% puli narodu a nie tych 35%,które w ogóle nie poszły? Rozumiecie, że ci co nie poszli mogliby wskazać kandydata do 2 tury zamiast Rafała czy nie liczycie tego?
  • Odpowiedz