Wpis z mikrobloga

@Seversky7: Pomijam inne jego wypierdy w tym filmiku, ale co on #!$%@? o The Last of Us 2? Kompletnie nic z tego co powiedział, nie znajduje się w grze. "Nie grałem, tylko widziałem parę playthrough". Spoko, że już mam wizualne przedstawienie, jakie dzbany dawały 1/10 godzinę po premierze.
  • Odpowiedz
@KumpelMacka: protagonistka lesba, babochłop zabijający kijem joela i promowanie ogólnie kulturowego marksizmu nie znajduje sie w grze? To skąd tak niska ocena graczy myślących samodzielnie, a wysoka recenzentów podążających za poprawnością polityczną.
  • Odpowiedz
@Seversky7: @Dykto: Mówi, że pierwsza część jest przygodówką, w której idziesz dziewczynką. Dziewczynką "idziesz" przez 10% fabuły, a gra jest daleka od typowej przygodówki. Następnie kilkukrotnie myli Abby z Ellie, twierdząc że ta laska z pierwszej części przypakowała, stała się lesbą i to jest główny wątek xD Dodatkowo #!$%@?, że rozwaliła kijem od golfa swojego ojca i idzie przez resztę gry z tym kijem i #!$%@? facetów xD Jeszcze wspomina
  • Odpowiedz
Ten koleś jest tak płytki i żałosny, że szkoda gadać, a i tak większość przegrywów będzie się z nim zgadzać, przecież tego jego gadania nie da się słuchać.
  • Odpowiedz
@Dykto: no to coś mu ten dowcip nie wyszedł, skoro musi całkowicie wszystko przekręcać i gadać bez ładu i składu. Mój komentarz odnosił się jedynie do tego, że typ wyraźnie należy do pajaców, którzy całą wiedzę o TLOU2 zaczerpnęli, czytając żale uciśnionych prawaków. #!$%@?, że przekaz trafi do odbiorców, którzy będą mieli mózgi spaczone, a sam w swoim filmiku po prostu kłamie. No ale ważne, że Sebki się pośmieją z tej
  • Odpowiedz