Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@stormkiss: Pewnie nie xD
@PieceOfShit: Chyba po Hunt Showdown wyszli nieco na prostą. Ciężko uwierzyć, że firma odpowiedzialna za pierwszego Far Cry i Crysis prawie zbankrutowała
@Variv: Też jestem tego zdania
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NieR: przecież to jest fake, ta końcu wyraźnie mówią "achieved with cry engine". Crysis 3 był na cry engine 3
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NieR: dodatkowo kanał na którym ktoś wrzucił tego fakea ma kilka tysięcy subskrypcji. Łykacie wszystko jak pelikany
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@bybue: A co ma tutaj Crysis 3 i CryEngine 3 do Remastereda pierwszej części? Odświeżona jedynka będzie na silniku CryEngine 5.6.

Ten trailer był na oficjalnej stronie sklepu Microsoftu. Była podana data premiery ustalona na 23 lipca, były screeny, widniało info o wadze gry, a nawet to, że remaster obsłuży 4K i HDR10
NieR - @bybue: A co ma tutaj Crysis 3 i CryEngine 3 do Remastereda pierwszej części? ...
  • Odpowiedz
@NieR: po trailerze widać że przenieśli grę 1:1 z assetami do nowego silnika i elo, pora na csa, jedna wielka żenada i tyle xD nie wiem co chcą zrobić w kilka tygodni, chyba odpalić AI do ulepszania tekstur na wszystkich teksturach i elo, produkt poprawiony xDDDD
  • Odpowiedz
@Jurigag: szczerze mówiąc to nie widzę tam potwierdzenia, nie przekonuje mnie to zdanie :D
@NieR: grałem, nie pamiętam, ale obejrzyj z ciekawości trailer pierwszego Crysisa i zobacz ile scen jest nieudolnie wklejonych do tego niby-prawdziwego trailera Remastera. OK - możesz mieć rację i też zakładam małą szansę, że to rzeczywisty materiał. Jeśli tak to naprawdę wstyd wypuścić coś, co jest tak beznadziejnie zmontowane i wygląda jak totalna amatorka
  • Odpowiedz
grałem, nie pamiętam, ale obejrzyj z ciekawości trailer pierwszego Crysisa i zobacz ile scen jest nieudolnie wklejonych do tego niby-prawdziwego trailera Remastera.


@Wormditt: bo zrobili po kosztach, widać ze ten trailer był robiony na silniku gry - mieli całe oskryptowane scenki gotowe, także wykorzystali to co mieli aby się nie męczyć xD
  • Odpowiedz
@Wormditt: wg mnie oni to robią W #!$%@? po kosztach, zobaczyli że są jakieś narzędzia AI które upscalują tekstury, wzięli, wygenerowali, przenieśli na nowy silnik i elo, pora na csa @NieR:
  • Odpowiedz